Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1101: Sevgili Bonney

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 35 27.3%
  • Orta

Kullanılan: 37 28.9%
  • Kötü

Kullanılan: 56 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    128
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muhabbetleri takip etmedim ama az çok tahmin ediyorum. Kesin Nika'nın davul sesiyle serideki tüm davulları bağdaştırıp Nika'nın başından beri planlı olduğuna dair bir şeyler fırlatılmıştır ortaya. :d

OP üzerine analiz yapan bir kanalı tam zamanında kapattım bence. Şer görünüyordu ama hayırmış.
Oda'nın bir bildiği vardır deyip milyon abone olacaktın işi bilmiyorsun 😌

İsterse serinin adını op koymadan evvel aklında olsun nika ismi bir şey kurtarmaz. O kadar kötü işledi ki böyle bir durum daha fena bozar façasını.

Son düzenleme:
Bink'in Sakesi şarkısında geçen bir dörtlük, Nika'ya ve dansa gönderme olabilir deniyor.

Somewhere in the endless sky, a storm has started comin' by!
Waves are dancing having fun, it's time to sound the drums!
If we let blow winds of fear then the end of us is near!
Even so, tomor-row the sun will rise again!

Şarkının devamında "Ay'ın altında buluşacağız, rüzgar bizim ninnimiz" sözü de geçiyor.

Bütün bir dörtlük Nika ve D. nin iradesine atfedilmiş. Fırtına geliyor derken savaştan söz ediyor, dans ve davul sesleri Nika’ya işaret, korku rüzgarı derken kutsallardan korkan halktan bahsediyor, biz onlar gibi korkmayacağız diyor bu korku rüzgarlarına izin vermeyeceğiz derken, yarın tekrar güneş doğacak derken de D.‘nin açılımına yani Dawn (şafak) ‘a işaret var. Son zamanlarda Luffy Nika formuna geçtiğinde de Şafak isimli saldırıları yapıyordu.

Güzel flashbackti. Fazla uzatarak bozdu. Son 2-3 bölümdür spoiler okuduktan sonra bölüme bakmıyorum.

Luffy'nn en güçlü özelliği ittifak toplayabilmesi Eski Joyboy ile eşit. Bunu zunisha alabasta kraliçesi Lily adada çıkan robotumsu şey. Deniz kralları gibi destekçisi çok. Peki neden bu kadar destekli bir güç gerekir. Karşındaki kuvvetin senden güçlü olduğu anlamına gelir. Güç dengesinde sadece amiraller ya da antik silahlar yerine aynı zamanda ortaya çıkan tanrı şövalyelerini de dahil etmek lazım. Luffy'ye güçlü ittifaklar lazım. Ve yeni düzen için işleri devrimcilere bırakacak gibi duruyor. Luffy korsan çağını kapatan korsan olacağını düşünmekteyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık