Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1100: Teşekkür Ederim, Bonney

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 76 54.7%
  • Orta

Kullanılan: 40 28.8%
  • Kötü

Kullanılan: 23 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İsterse yumruk olsun. WB 2 kat acı alan Teach'in kafaya deprem indirdi bir şey yapamadı.

Düz vuruş yaparak Shiryu'yu nerede tekleyip aradan çıkaracak Garp'a eksi yazıyor.:D

WB fanları sağı solu doğuyu batıyı kuzeyi güneyi yukarıyı aşağıyı karıştırmış.
1 yumruk
1 kılıç

:ehe:

Ha bu arada ister yumruk ister tutma deme sen direkt tutma de, yumruk demene gerek yok haksız çıkmak istemen bu işin sonunda xD

Adam elini yumruk yapıyor, sonraki karede Shiryu'nun yüzünde kan var. Ben yere vurdu diyenleri merak ediyorum. Daha da seni alıntılamayacağım. Belki @Smoker bir yorum yapar.
Yere vurulunca da kan çıkıyor. Bunun için yumruk atılması gerekmez. Sahneye bakacak olursak yakasından tutup yere vurmuş gibi duruyor. Benzeri bir sahne;

resim_2023-12-01_170137987.png

@RedTeroR

Reis soda, Garp'ı senaryoda öyle bir rezil etti ki ben bu adamı rüyalarımda Saitama ile yumruk dövüşü yaptırıyordum...

Benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu.

Sağolsun soda rüyalarımın en büyük katili oldu.

@Saitama
Bu arada bilerek bilgiyi çarpıtıyorsun sandım ama cidden yumruk attı diye algıladıysan ve kırdıysam özür dilerim. Shiryu görünmez olduğunda, karakteri direkt çizmek yerine saydam siluet şeklinde çiziyor. Bunu bahane olarak söylemedim, dalga geçmene gerek yoktu. Adamın yumruk yapıyor dediğin yerdeki sahneye bakarsan eliyle yakadan tuttuğunu görürsün, sadece Shiryu görünmez modda olduğu için jelatin tutmuş gibi gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık