Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1099: Barış Sever

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 48 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 49 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 47 32.6%

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nereden biliyorsun hesap sormadığını farazi yorumlama. Tek panellik olayları da yıllardır süren olaylarla kıyaslama. WB direkt birden fazla kez istişare etmiş Kaido’ya dalmaya ama en son maçaları yememiş. Bu One Piece’de geçen bilgi direkt.
Tamam madem yıllardır süren olay istiyorsun. Garp yıllardır denizci değil mi? Kutsalların tüm işlerini de biliyor. Aynı şekilde dünya hükümetinin de. Onca sene içerisinde neden hiç bir şey yapmadı mesela?
Façası yemedi diyemeyiz façası yemese Arı Kovanına gitmez en fazla olayın şaşkınlığı ile hareket edemedi deriz bu. Sence neden hareket etmedi? Senin düşüncen ne?
Ben façası yemedi demiyorum. Bence denizci olduğundan ikilemde kalıp gitmemiş olabilir. Bir mangada açıklanır tamam derim. Garp'a karşı bir haterlığım yok.

Benim eleştirim aynı olaylarda Dragon hakkında az şey bilmemiz. WB ve Garp'a hakkında epey şey biliyoruz hazırda. Ama nedense Dragon'da kesin yargıya varılıyor direkt.

Tamam madem yıllardır süren olay istiyorsun. Garp yıllardır denizci değil mi? Kutsalların tüm işlerini de biliyor. Aynı şekilde dünya hükümetinin de. Onca sene içerisinde neden hiç bir şey yapmadı mesela?

Ben façası yemedi demiyorum. Bence denizci olduğundan ikilemde kalıp gitmemiş olabilir. Bir mangada açıklanır tamam derim. Garp'a karşı bir haterlığım yok.

Benim eleştirim aynı olaylarda Dragon hakkında az şey bilmemiz. WB ve Garp'a hakkında epey şey biliyoruz hazırda. Ama nedense Dragon'da kesin yargıya varılıyor direkt.

Senin Dragon patladı gibi.

Yav Dragon ile ne alakası var, Garp’ı konuda yermen hata. Niye adam kayırmadı diyorsun.
Garp hükümetin ideolojisini benimsemeyen bir karakter. Ace'i hükümetin suçlaması onu bağlamamalı. Ace bir çok denizciden ki onu öldüren de dahil daha düzgün bir karakter. Ölene kadar kımıldamadığı torununun intikamını öldükten sonra almaya çalışması da ne bileyim. Yine söylüyorum kendisini severim ama bu bana makul gelmedi.

Garp hükümetin ideolojisini benimsemeyen bir karakter. Ace'i hükümetin suçlaması onu bağlamamalı. Ace bir çok denizciden ki onu öldüren de dahil daha düzgün bir karakter. Ölene kadar kımıldamadığı torununun intikamını öldükten sonra almaya çalışması da ne bileyim. Yine söylüyorum kendisini severim ama bu bana makul gelmedi.
Ace korsan, Roger da çok kötü bir korsan değilken Garp onu peşliyor. Yani iyilik ve kötülükle alakalı değil pek, adam korsanlara düşman.

Yapmadığını da bilmiyoruz, ben önceden söyledim. Tavşan avına ses çıkarmadıysa karakterden soğurum, diye dile getirdim. Körü körüne savunmam her şeyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık