Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1099: Barış Sever

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 48 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 49 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 47 32.6%

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden öldürülür takmaz.

Tayfasında dogan Oden'in çocuğunu sormaz.

Thatch öldürülür umursamaz.

Oğlu Wevil'dan haberi yok. Çocuk gariban büyümüş. Eline çikolata alan kandırıp eşek gibi kullanıyor.

WB Gura Gura'yi yemiş. Ama hiç sorumluluk aldığı yok.

Aklım almıyor.
Ace mevzusunda da bence ölmeden önce son bir namım yürüsün diye çıktı sahneye. İd veya öncesinde hiçbir şey denememiş bile zaten. Nitekim croco, squardo bunu deştikten sonra atar yapınca bay oda bunun iç sesini yazdı. Herif baya baya ace için tayfayı harcatsa da olur kafasındaymış. Tamam hepsi ölsün dememiştir ama ölenler de çok umurunda değilmiş. Son bir büyük hareket yapar, kendimi de feda eder şanlı bir şekilde ölürüm diye gelmiş bildiğin.

Son düzenleme:
Şu surat ifadesinde iğreti oldum. Parası olmadığını bildiği için mecbur deney olmayı kabul edecek sinsiliği var. Hükümet için çalıştığını söylüyorsun ve içeride yaşananlardan gerçekten bi haber misin? Buna inanmıyorum. Hükümete bağlı biri olarak onlarla konuşup izin almadan bunu yapıp istediğin gibi kullanabileceğini sanmak için süzme salağın önde gideni olmalısın. Bu kadar gerizekalısı nerede var başka. Bana Vegapunk hiç masum gelmiyor. Buldu Kuma gibi birini kandırıyor gibi hissettiriyor.

Dragon'da sağ olsun yani, hiç uğraşmamış. Kendi eski denizci olduğu için bildiğinden direkt Vegapunk'u önermiş. Kılını kıpırdatsaydı belki o zaman bulurdu Law'ı hiç gerek kalmazdı tüm bunlara. Ope Opeyi bilmiyor oluşuna da inanmıyorum. Pes.

Şu surat ifadesinde iğreti oldum. Parası olmadığını bildiği için mecbur deney olmayı kabul edecek sinsiliği var. Hükümet için çalıştığını söylüyorsun ve içeride yaşananlardan gerçekten bi haber misin? Buna inanmıyorum. Hükümete bağlı biri olarak onlarla konuşup izin almadan bunu yapıp istediğin gibi kullanabileceğini sanmak için süzme salağın önde gideni olmalısın. Bu kadar gerizekalısı nerede var başka. Bana Vegapunk hiç masum gelmiyor. Buldu Kuma gibi birini kandırıyor gibi hissettiriyor.

Dragon'da sağ olsun yani, hiç uğraşmamış. Kendi eski denizci olduğu için bildiğinden direkt Vegapunk'u önermiş. Kılını kıpırdatsaydı belki o zaman bulurdu Law'ı hiç gerek kalmazdı tüm bunlara. Ope Opeyi bilmiyor oluşuna da inanmıyorum. Pes.
Hepsi bilimin ilerlemesi için, kötü bir niyeti yok aslında. Bunu çocuklar dahil milyonlarca insanın üzerinde korkunç deneyler yapan biri daha söylüyordu, o kişi de Josef Mengele'ydi.

Bölümde hoşuma giden tek şey, Kuma ada ada gezdiği yerlerin bizimkileri 2Y önce gücü ile sağ sola gönderdiği adalar.. gerisi bildiğin yeşilçam dramı "senin annen bi melekti, oğlum" tadında.

Hepsi bilimin ilerlemesi için, kötü bir niyeti yok aslında. Bunu çocuklar dahil milyonlarca insanın üzerinde korkunç deneyler yapan biri daha söylüyordu, o kişi de Josef Mengele'ydi.
Karakter çiziminin kötü olması da etkiliyor olabilir bana güzel geçmiyor hiç. Kendi başına biri olsa Mayuri gibi neyse ama bağlı olduğun bir kurum varken böyle şeylere kendini inandırması garip. Çünkü bir yere bağlısın illa sana karışacaklar. Çıkarları için kullanmak isteyen de olacak. Senin amacının dışına çıkacak bir yerde. Bilim ilerlesin derken kötülüğü de doğuracak. Böyle yazınca da şimdi teknolojiyi düşündüm. Nasıl kullandığına göre iyi de olabilir kötü de. Kişide bitiyor iş. ./

Kumanın Bonney niyetine conneyyle konuşmasında okumayı bırakıp biraz güldüm. Burada bile çok daha iyi tiranlığına, korsanlığına, tedavisine bağlayan teoriler varken gerçekten bence oldukça kötü geçmiş o kısım. Bölümü pek tutmadım maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık