Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1099: Barış Sever

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 48 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 49 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 47 32.6%

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biliyorsun zaten Garp benim için bir hiç. @Montana belki de ondan merak etti. Aynı tarifeyi diğerlerine yapıyor muyum diye. :dd.pp
:alkis::alkis:

Bir sürü karakter eleştirilebilir ama Garp fanıysan buna hakkın yok çünkü en baştan kaybetmeyi seçmişsin, herifin torununu öldürüyorlardı Ace olmasaydı ne WB, ne Dragon ne de eleştiri yiyen şuandaki herhangi bir karakterin yanı başına geçmedi bu olaylar en azından xD

Monti haterlığından yanlış yola sapmışsın Sedaaa
Gücüne lafım yok ama Garp'ı Mfy'i izledim izleyeli sevmem. Bunun hakkında çokça konuştum zamanında, görmüşsündür. Seninle de konuştuğum olmuştur. Bazı duygular ben de daha ağır basıyor.

Bir sürü karakter eleştirilebilir ama Garp fanıysan buna hakkın yok çünkü en baştan kaybetmeyi seçmişsin, herifin torununu öldürüyorlardı Ace olmasaydı ne WB, ne Dragon ne de eleştiri yiyen şuandaki herhangi bir karakterin yanı başına geçmedi bu olaylar en azından xD
Ace ile derdimizi anlatamadık, Luffy ile de anlatamıyoruz. Bilmiyorum necedir bu hal. :dd.d

Hhahhahhah reis Garp Coby için harekete geçerek en azından biraz itibar kurtardı ya sizin WB’de Ace hariç tek bir kıpırdama yok Ne tama için Ace’in sözü olan tama için ne Oden için ne Thatch için evet Garp daha adamdır WB’den :D

Garp yatsın Shanks'a dua etsin. Öz torununu da, geleceğe dair en büyük yatırımı olan Koby'yi de Garp da orada olduğu halde Shanks kurtardı.
Bin bölüm çitos ye, günümüzün icon gacıları gibi aman özgürlüğüm kısıtlanır öğrenci almam şunu bunu yapmam de. Sonra yanı başında torunun öldürülürken ses çıkarma eee adam mış.

Günümüzün Tr'sinde yaşasa bile adamlık standartını düşürürdü daha da ne denir bilemiyorum xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık