Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1099: Barış Sever

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 48 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 49 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 47 32.6%

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki tarafta hatalı. Söz konusu aile/sevdiğin olunca katıyım bu konuda. Değer verdiğin birini görmezden gelmek o kişiyi sadece alçaltır. Dragon bir iki tık önde. Görmezden geldiği daha fazlası var.

Ginny'de Dragon'a olduğu gibi Kuma'ya daha çok kızıyorum. En çok o masaya yumruğunu Kuma vurmalıydı.
Reis görmezden gelmenin en büyüğünü Garp yaptı HQ'de. Artı Denizci olarak kalmaya devam etmesi de tuz biber görmezden gelmeye.

Garp fanlarının bu konularda konuşmaları komedi resmen :oleyo2:

Reis görmezden gelmenin en büyüğünü Garp yaptı HQ'de. Artı Denizci olarak kalmaya devam etmesi de tuz biber görmezden gelmeye.

Garp fanlarının bu konularda konuşmaları komedi resmen :oleyo2:
Milleti kurtarıp özgürleştiren ve bu uğurda kutsal bile tekmeleyen torununa göstermediği saygıyla sevgiyi öğrencisi Koby'e gösterdi. Yakıştıramadım ona.

Milleti kurtarıp özgürleştiren ve bu uğurda kutsal bile tekmeleyen torununa göstermediği saygıyla sevgiyi öğrencisi Koby'e gösterdi. Yakıştıramadım ona.
Yanı başında ailesinden biri öldürülecekken mal mal bakan tek kişi Garp. Diğerlerine en fazla niye kurtarmaya gitmiyorlar niye intikam almıyorlar vesaire diyebilirsin :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık