Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1099: Barış Sever

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 48 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 49 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 47 32.6%

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuzan ile dövüşünü gördükten sonra iyiki Coby'i kurtarmaya çalışmamış diyorum 🤭

WB günahsız sırtına kanatlarla geziyor demiyoruz, Garp ile kıyaslarsan baya üstte kalıyor, Garp ile kimi kıyaslasan zaten üstte kalır da neyse xD
WB’nin tanımı ile hiç uyuşmuyor ama baktığında hele Garp ile falan karşılaştırmak çok abes olur gerçekten de. Wb Ali rıza efendiden hallice çıktı kabul edin.

WB’nin tanımı ile hiç uyuşmuyor ama baktığında hele Garp ile falan karşılaştırmak çok abes olur gerçekten de. Wb Ali rıza efendiden hallice çıktı kabul edin.
Neyi kabul edelim sen daha yanı başına torunu öldürülecekken kılını kıpırdatmayan, coby ölecekken bir halt yemeyen adamın icraatlarını kabul etmiyorsun.

Ben en azından WB'nin günahlarını ilk çıktıkları bölüm gidip WB konusunda yazmışım xD

Wb eleştirmek istiyorsanız dönüp önce fanı olduğunuz karaktere bakın sonra gelip bir iki kelam edin ki tutarlılığınız olsun bari.

God Valley sonuncuydu, bir daha olmadı. Garp ihtar çekti.
Fanus kafalar Xebec'in saldırısı yüzünden tırsıp sonraki yıllarda etkinliği yapmayı bırakmış olablir cidden. Xebec düşünce Garp beraber tatile çıktığı hanımefendileri daha fazla bekletmemek için alandan hızla ayrılmıştır bence. (yarım artı yazar)

Oyacim be o kadar kişinin babası olmak kolay değil, elalemin gözü önünde yeğenlerini indiriyorlar Akainu’dan korkusuna “Sengoku tutma len beni” diye rol kesiyor.

Neyi kabul edelim sen daha yanı başına torunu öldürülecekken kılını kıpırdatmayan, coby ölecekken bir halt yemeyen adamın icraatlarını kabul etmiyorsun.

Ben en azından WB'nin günahlarını ilk çıktıkları bölüm gidip WB konusunda yazmışım xD

Wb eleştirmek istiyorsanız dönüp önce fanı olduğunuz karaktere bakın sonra gelip bir iki kelam edin ki tutarlılığınız olsun bari.
He ilk çıktığı bölümde günahlarını yazarsak WB’nin yaptıkları Garp’ın önüne mi geçiyor eğer tutarlılık diyorsan Garp’a o yakıştırmaları her yaptığında aynı performansı Wb’ye de yaptığını görürsek tutarlı kimmiş belli olur ama aynı hizada yap ben önceki yorumlarımda ihtiyarların hepsinde yamuk olduğunu söylemişim sen gelip Garp Wb ile kıyaslanmaz diyorsun bence de gayet tutarlı imiş :D muck

Plana güven cane çünkü ülkücüler hep kazanır. Daha doğrusu kazanana yanlar pardon yanlış konu oldu 🤭
İçine kekomancerdan bir nefes kaçmış cane :D Gerçi kekom tatlı su solcularına da saydırırdı aynı anda mevzuyu uzatmamak için ama sende tecrübe eksiği var elbet :) @kekomancer
Yanı başında ailesinden biri öldürülecekken mal mal bakan tek kişi Garp. Diğerlerine en fazla niye kurtarmaya gitmiyorlar niye intikam almıyorlar vesaire diyebilirsin :oleyo2:
En azından yanına falan gelmiş la, bir görmüş arada uğramış vs... dragon onu da yapmıyor :oops:

Fanus kafalar Xebec'in saldırısı yüzünden tırsıp sonraki yıllarda etkinliği yapmayı bırakmış olablir cidden. Xebec düşünce Garp beraber tatile çıktığı hanımefendileri daha fazla bekletmemek için alandan hızla ayrılmıştır bence. (yarım artı yazar)

Xebec öldükten sonra neyinden tırsacaklar yav. Dediğim gibi Garp korkusu olacak büyük ihtimalle. Olması gereken bu, Garp hala av işine göz yumduysa savunmayı bırakırım, kriterlerim var.

He ilk çıktığı bölümde günahlarını yazarsak WB’nin yaptıkları Garp’ın önüne mi geçiyor eğer tutarlılık diyorsan Garp’a o yakıştırmaları her yaptığında aynı performansı Wb’ye de yaptığını görürsek tutarlı kimmiş belli olur ama aynı hizada yap ben önceki yorumlarımda ihtiyarların hepsinde yamuk olduğunu söylemişim sen gelip Garp Wb ile kıyaslanmaz diyorsun bence de gayet tutarlı imiş :D muck
Kıyaslanamaz tabi Reis.

Şimdi gelip bana Red, bilmem falanca dostunu istanbulda tufaya getirmişler tüh sana adam değilsin dersen ben de sana la ne anlatıyorsun senin torununu yanı başında öldürdüler dersem hangisi hangisiyle kıyaslanamaz xD

WB halt etmiş bari yediği haltları gözünün önünde olmamış. Garp'ın gözünün önünde oldu bunlar :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık