Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1098: Bonney'nin Doğumu

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 61.3%
  • Orta

Kullanılan: 40 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 30 16.6%

• Kullanılan toplam oy
    181
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksine adamlarına verdiği kıymet fazla, yoksa sözlerine kıymet vermez, kendi fikirlerini yürürlüğe koyardı. Ayrıca Ginny-Kuma mevzusu varken, gidip Ginny ile alakası olmayan X bir kişiyi mi Bonney ile vazifelendirecekti? Kaldı ki Bonney’in kutsal ejder olma durumu var ve devrimcilerdeki herkes kutsal ejder öfkesiyle yanıp tutuşuyor. Dragon’un, Kuma’nın sözlerine saygı gösterip isteğine farklı bir alternatif sunmaması, gayette yapılması gereken bir hamleydi.

Bonney için en doğru olan kişi Kuma’dır. Bunu Bonney’e sorsan, sana bağıra bağıra Kuma benim için en doğru kişiydi der. Kuma’nın babalığını gördün, Kuma gibi ikinci bir baba daha yok bu seride.
Bonney'nin Kutsal Ejder olma durumu yok, olsa zaten anasıyla birlikte kovulmazdı. Günahsız el kadar çocuğa nefret besleyip onu öldürmeyi düşünecek adamlar devrim falan yapmasın zaten. Benim dediğim şey Kuma'yı komple örgütten koparmak yerine çocuğa karargahta bir yer açarak ikisinin da orada kalması sağlanabilirdi. Dragon nasıl Sabo'nun konuşmalarından etkilenerek ağır yaralı olmasına rağmen onu alıp yetiştirdiyse, bunu da pekala yapabilirdi. Ki bu mevzu Bonney olayından da önce yapıyor. Ya adamına göre muamelenin kralı olduğunu ya da senaryo tutarsızlığını kabul etmek lazım.

Bence Bonney iyileşmedi. 10 yaşına gelince öleceğini söylüyor doktor. Meyvesinin gücüyle dışını yetişkin gibi gösterse de, yaşını 9 civarında tutuyor olabilir.
Bonney 7 Yıl önce 5 yaşında, şu an her türlü 12 yaşında olmuyor mu?

Bence Kuma'nın Cyborg olup hükümete hizmet etmesi karşılığında, Bonney'i Vegapunk iyileştirdi. Böylece Vegapunk - Bonney ilişkisi de açıklanmış olur.

Ayrıca Bonney'nin yüzünün taşa dönüşen kısmında şu an piercing var. Bir müdahale edilmiş belli.

Dragonun şu gösterilenler kadarıyla eleştirilmesini şahsen haklı buluyorum.

Ancak Dragonun gösterilmeyen olaylarda da bulunduğunu işlendikçe anlayacağız diye de düşünüyorum.

Çok büyük misyonlar yüklendiğini düşünüyorum.

Dünya hükümeti öyle bir konumda ki 800 yıl eksiksiz varlığını sürdürmüş . Bu oluşumun temelini değiştirmek yonkoular için bile imkansız . Dragon ülkelerde isyan başlatıyor ve kralların indirilmesine destek vererek ateşi harlıyor . Bu fiziki güçle yapılacak bir iş değil .

Bu arada ordusuna para ve adam topluyor .

Ama Kumaya ve Ginnye el atmamasının altında başka nedenler gösterilebilir . Kendi öz oğlu bile defalarca ölümün eşiğine geldi, ona dahi elini uzatmadı 2 olay dışında .

Dragon çok Farklı bir karakter . İlmek ilmek işlenmesi lazım ki cevap bulunsun .

Bonney'nin Kutsal Ejder olma durumu yok, olsa zaten anasıyla birlikte kovulmazdı. Günahsız el kadar çocuğa nefret besleyip onu öldürmeyi düşünecek adamlar devrim falan yapmasın zaten. Benim dediğim şey Kuma'yı komple örgütten koparmak yerine çocuğa karargahta bir yer açarak ikisinin da orada kalması sağlanabilirdi. Dragon nasıl Sabo'nun konuşmalarından etkilenerek ağır yaralı olmasına rağmen onu alıp yetiştirdiyse, bunu da pekala yapabilirdi. Ki bu mevzu Bonney olayından da önce yapıyor. Ya adamına göre muamelenin kralı olduğunu ya da senaryo tutarsızlığını kabul etmek lazım.
Kuma ben bakarım diyor işte, Kuma’nın sözünü reddetse, bu sefer de “Kuma’yı dinlemedi, adamlarının fikirlerine önem vermiyor” denecek. Birine sövmek isteyen, her türlü bir yolunu buluyor, ne yapalım…

Kuma ben bakarım diyor işte, Kuma’nın sözünü reddetse, bu sefer de “Kuma’yı dinlemedi, adamlarının fikirlerine önem vermiyor” denecek. Birine sövmek isteyen, her türlü bir yolunu buluyor, ne yapalım…
"Gel burada bak" diyebilirdi diyorum. Böyle dediği zaman hem Kuma'yı reddetmez, hem de devrim için önemli birini kaybetmezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık