Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1098: Bonney'nin Doğumu

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 61.3%
  • Orta

Kullanılan: 40 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 30 16.6%

• Kullanılan toplam oy
    181
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis, sürekli bakması gerekecek her türlü. Kuma’nın nerede baktığı önemsiz, her türlü Bonney yüzünden işlere koşturamayacaktı.
Burada smoker a katılıyorum. Daha bebekken hem devrim ordusuna yardım edip hem adaya ışınlanıp Bonney bakıp hem saboyu eğitebiliyordu. Bebekken ilgiye ve bakıma muhtaçken bu kadar her işe yetişebilen adam için adanın güvenli bir yerinde iyi koşullarla bir yer ayırırsan herkesin işine yarar. Ki Bonney zaten neredeyse eğitilebilecek yaşlara bile geldi. Saboyu eğittikleri gibi onu da orada yavaş yavaş eğitebilirlerdi bile.

Benim için şu ana kadar ki en altı dolu, en hoş söz cümle Kuma'nın alttaki şu sözüydü.

Ginny neredesin? Göz açıp kapayıncaya orada olabilirim demesiydi. Aga müthişti ya. Kuma müthiş bir karakter.

Kuma ve Ginny devrim ordusuna katılmasa adalarında mutlu bir şekilde yaşayabilirlerdi . Oda bunu düşünüp aynı zalim kralı bir daha adaya salmış gibi gözüküyor. Kuma için mutluluk imkansız hale getiriliyor ki bir adama bu kadar acı fazla. Ginnye annesi gibi bir kader yaşatmamak için açılmamış birlikte olmaya korkmuş Kuma yine de aynı sonu yaşadı fazla üzücü bu durum. Dragon harekete geçmeyecek gibi duruyor komutanıda olsa babasıda olsa oğluda olsa. Kendisi yakalanıp şöyle 5-10 yıl köle hayatı yaşasada nerede kaldı benim devrimcilerim diye ciddi bakışlar atsa bizde rasyoneliz ya hani daha zamanı değil deriz. Fisher Tigerın önemini büyüklüğünü görmüş olduk bu bölümle birlikte daha net.

Benim için şu ana kadar ki en altı dolu, en hoş söz cümle Kuma'nın alttaki şu sözüydü.

Ginny neredesin? Göz açıp kapayıncaya orada olabilirim demesiydi. Aga müthişti ya. Kuma müthiş bir karakter.
Çok güzel duygu verdi gerçekten. Kısa arka plan hikâyelerinde çok başarılı. Emzik reis de mesela çok iyiydi.

Dragon'u sence Lufy ne zaman yumruklayacak?

Forumda Dragon'un Ginny için yap(ma)dıklarına karşılık olarak Luffy'nin, Robin için dünya hükumetine savaş açmasından bahsedilmiş. O kadar geriye gitmeye gerek yok, bi 30-40 bölüm önce yine Luffy sırf Vivi için az daha Mariejois basacaktı (ki Vivi'nin o an ki durumu da Ginny'e epey benzerdi). Cidden bir baba ile oğlu arasında en fazla bu kadar zıtlık olabilir herhalde.

Forumda Dragon'un Ginny için yap(ma)dıklarına karşılık olarak Luffy'nin, Robin için dünya hükumetine savaş açmasından bahsedilmiş. O kadar geriye gitmeye gerek yok, bi 30-40 bölüm önce yine Luffy sırf Vivi için az daha Mariejois basacaktı (ki Vivi'nin o an ki durumu da Ginny'e epey benzerdi). Cidden bir baba ile oğlu arasında en fazla bu kadar zıtlık olabilir herhalde.
Zoro durdurmuştu galiba. Durduran olmasa çoktan gitmişti. :D

Bölüm çok hüzünlüydu Ginny e olanlar üzdü.Devrimci komutanlardan biri olmasını isterdim halen kendine yapılanlarin intikami için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık