Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097: Ginny

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 133 79.6%
  • Orta

Kullanılan: 26 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer Kuma bu kadar fiziksel acının üstüne bir de aldatıldıysa yok artık derim .. Şuan kamuoyu tamamen Bonney ve Luffy'nin kardeş olduğu konusunda hem fikir olmuş, Yemek huyları falan da aynı.

Daha önce yazan var mı bilmiyorum,
Kumanın acıları kendine aldığı sahnedeki yüzü bana bilmesem Franky mi bu dedirtti. Franky de bilinen bir geçmişe en azından aileye sahip değil ve Kuma ile ebat olarak benzerlikleri de yok değil. Çene yapıları farklı diye kendimi ikna etmeye çalışsam da kazadan önce Franky çenesi şuan ki şekilde değil. Ayrıca Kumanın devrimci orduya katıldığı söylenen panelden sonra Devrimcilerin o zaman ki üyelerinin bir duruşu gösteriliyor ve burada sağda Sabonun şapkasının aynısı takan bir ablamız var. Eğer bu abla bayrakçı abla ise şapkayı neden değiştirdi, farklı bir ablamız ise şimdi nerede?
Sabo10 yaşında yani günümüzden 12 sene önce devrimciler tarafından kurtarıldı. Ginny ise günümüzden 13 sene önce Doğu Mavi sularında kaçırılıyor. Dragon Ginny ararken mi Saboyu kurtarıyor yoksa farklı sebeplerden orada bilemem ama Kumanın birliğe katılmasından 3 sene sonra Luffy doğuyor yani sanırım Dragon Doğu Mavi sularından hiç çıkmıyor.
Orda bende bir tık franky havası sezdim. Flashback'te Luffy şuanda 6 yaşında sabo ve ace ile yeni tanışmaya başlıyor. Ginny kaçırılma olayından 1 yıl sonra Dragon Sabo'yu kurtarıyor. Oyuzden Ginny olayı ile Sabo'nun kurtarılması'nın bağlantılı olacağını sanmıyorum. Ama Ginny'nin Luffy'nin annesi olabilme ihtimali halen akla yatıyor. Çünkü neden 3 deniz daha varken Luffy'nin bulunduğu Doğu Mavi'nin kara kuvvetleri Komutanı olmuş? Ayrıca Dragon Ginny'nin kaçırıldığını öğrenince baya telaşlanıyor. sadece Komutan olmasından mı yoksa başka birşeyden mi bu telaşı neden? Oda bir işler çeviriyor ama bakalım ne yapacak.

Eğer Kuma bu kadar fiziksel acının üstüne bir de aldatıldıysa yok artık derim .. Şuan kamuoyu tamamen Bonney ve Luffy'nin kardeş olduğu konusunda hem fikir olmuş, Yemek huyları falan da aynı.
Aldatmalık bir durum yok. Çünkü küma ginny'nin evlenme teklifini reddetti. yani karı koca değiller. Ozaman sevgili falanda olduklarını sanmıyorum. Sadece 2 yakın arkadaşlar.

Orda bende bir tık franky havası sezdim. Flashback'te Luffy şuanda 6 yaşında sabo ve ace ile yeni tanışmaya başlıyor. Ginny kaçırılma olayından 1 yıl sonra Dragon Sabo'yu kurtarıyor. Oyuzden Ginny olayı ile Sabo'nun kurtarılması'nın bağlantılı olacağını sanmıyorum. Ama Ginny'nin Luffy'nin annesi olabilme ihtimali halen akla yatıyor. Çünkü neden 3 deniz daha varken Luffy'nin bulunduğu Doğu Mavi'nin kara kuvvetleri Komutanı olmuş? Ayrıca Dragon Ginny'nin kaçırıldığını öğrenince baya telaşlanıyor. sadece Komutan olmasından mı yoksa başka birşeyden mi bu telaşı neden? Oda bir işler çeviriyor ama bakalım ne yapacak.
Bu arada Luffy, Kuma ve Ginny devrimci orduya katıldıktan 4 yıl sonra doğmuş.

Aldatmalık bir durum yok. Çünkü küma ginny'nin evlenme teklifini reddetti. yani karı koca değiller. Ozaman sevgili falanda olduklarını sanmıyorum. Sadece 2 yakın arkadaşlar.
Gimmy kaçırıldığında belki hamileydi ve onların özgürlüğü için Kuma bedenini WG'ye teslim. Daha sonra Gimmy karargaha çekildi , Kuma artık Schibukai olarak görev aldığı sırada Luffy olmuş olamaz mı ? Kuma'nın hislerini yada insanlığını kaybettiğini görünce kopuş olabilir.

Gimmy kaçırıldığında belki hamileydi ve onların özgürlüğü için Kuma bedenini WG'ye teslim. Daha sonra Gimmy karargaha çekildi , Kuma artık Schibukai olarak görev aldığı sırada Luffy olmuş olamaz mı ? Kuma'nın hislerini yada insanlığını kaybettiğini görünce kopuş olabilir.
Knk Luffy, Ginny kaçırılmadan önce doğdu.

Akainu'nun Bonney'i canlı istemesinin sebebi olası büyük savaşta Dragon'a karşı şantaj amaçlı kullanmak istemesi olabilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık