Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097: Ginny

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 133 79.6%
  • Orta

Kullanılan: 26 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu'nun Bonney'i canlı istemesinin sebebi olası büyük savaşta Dragon'a karşı şantaj amaçlı kullanmak istemesi olabilir..
Eğer Bonney gerçekten Dragon'nun kızı ise olabilir. Ama o zamanda Annesi Ginny olamaz. Çünkü Bonney, Dragon ve Ginny tanışmadan 2 yıl önce doğdu

Dragonun yüzündeki iz bacağındaki şekillerle aynısı daha önce bu konu hakkında konuşuldu gerçi ama acaba nasıl bir bağlantı çıkacak merak ediyorum.Bide Oda yanındaki silahlı kadını lolden mi arakladın yoksa Caitlyn mainsin diye mi koydun anlamadım :D
Ayağında bulunan bandanadaki şekilleri yüzüne dövme olarak yaptırmış herhalde :p

Sakazuki'nin Dragon nefreti galiba bu adalet anlayışı konusunda bir mevzu çıktı Dragon abimiz bunu tokatladı. Sonrası Sakazuki buna kin güttü... :respect:

1100 bölümlük seriyi 800. bölümde takip etmeye başlayanlar için keyifle takip edilebilir bir seri olabilir. Bölüm/karakter beğenmek farklı şey seri başarılı demek farklı şey.

Oda malzemeyi oluşturan ama sunamayan bir yazar. 30 tane kallavi karakter içinden bir Kuma'yı işledi diye alkış tutmam ben kimseye. Hee bu sana ya da bir başkasına yeterli geliyordur bir şey diyemem.
Umarım oda forumu okumuyordur yoksa motivasyonunu kaybedebilir :/ belki o da 800den sonra okumaya baslamıstır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık