Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097: Ginny

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 133 79.6%
  • Orta

Kullanılan: 26 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp'ı boş verin de, Kuma'nın meyvesi neden bu kadar saçma? Birbirinden alakasız bir sürü özelliği var.

Pati her şeyi yansıtıyor, istediği yere ışınlıyor, acıları topluyor, anıları topluyor. Şok dalgaları yolluyor.

Bu kedi tanrısının patisi mi?
Kedi beslediyen bilir bu tarz özellikleri olduğunu.

Büyük ihtimal suçsuzların acısını alıp suçlulara aktardığı için Tiran lakabını alacak.
okurken o sahnede aklıma acaba bu acıları çıkarıp tayfaya yaptığı gibi dünyada rasgele birine mi atıyor diye düşündüm. o adamları duydukça yada bunu farkedince birileri yada kendi kendine tiran demiş olabilir. gerçi bu daha çok canilik falan diye geçmeliydi ama bilemedim. sorbet kralı devrildi yerine muhtemelen devrim yanlısı biri geldi. o halde kutsal vergiyi ödemedi. o zaman hükümet adayı bastı yada yıkmaya geldi. kuma kurtarıcı olarak geldi. o gelince halk tanıyıp kralımız budur dedi. kuma denizcileri perişan etti. denizciler kumayı halka karşı tiran diye etiketleyip kendini haklı çıkarmak istedi. kuma suçlu olunca adada sabit kalamazdı. korsan oldu ( gerçi zaten devrim ordusunda güvenle saklanıyordu.) küçük bir ihtimal devrimcilerin parçalanma anında dragon kaçıp yeniden teşkilatlandı, iva chan hapse girdi, kuma da ya dragonun etkisiyle yada başka nedenle korsan olup gizli çalıştı.

bu konudan bağımsız olarak kaç kez yazmayı düşünüp hep unuttuğum birşey var. bana sanki garling ve luffy karşılaşırsa luffy'nin carlosa vurmaktan hüküm yeyip arandığı söylenecek gibi geliyor. o olaydan sonra adam akıllı bir durumda ve adada denk gelinmediği için ceza henüz kesilememiş olabilir mi acaba.

Zalim kuma lakabını Ginny yakalandıktan sonramı vermeye başladılar. Adam bildiğim cami imamı 😂
Artık zalimlik görelim yahu ayıcık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık