Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097: Ginny

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 133 79.6%
  • Orta

Kullanılan: 26 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Flashback sahnelerine yatıp kalkıp dua etmek lazım. Güncele gelince işin içine tayfa dahil olunca kötü bölümler okumaya devam edeceğiz yine. Çünkü e. oda ne kadar iyi bir hikayeciyse o kadar kötü bir yazar. Oturup özellikle kısa hikaye yazsa hayran hayran okurduk. Zaten bu kadar sevilmesinde de birinci etmenin bu olduğunu düşünüyorum ben.

One Piece'in en sevdiğim yönü dram bölümleridir.

Ancak spoiler metinleri okuyup üstüne parça parça resimleri okuduktan sonra okuması bir dakika bile sürmeyen zevksiz okuyuşlarla bu en sevdiğim yönü bile alamaz oldum.
Bir çok kişinin çok sevdiği bir önceki bölüm de bunu değiştirmedi ve dediğim gibi bunu en sevdiğim tarzda bölümlerden biri için söylüyorum.

Bu yüzden bu bölüm Türkçesi çıkana kadar spoiler takip etmedim. Takip ettiğim twiter hesaplarından çıktım.
Bölümü tadını çıkara çıkara okudum ve buna değdi.

Bir önceki bölüm ve bu bölüm aldığım tad arasında dağlar kadar fark var.

Çoğu bölüm neredeyse hiç ilerlemeyen kurgusu sebebiyle hayal kırıklığı olabilir ama arada orta, iyi ve çok güzel bölümler de güme gidiyor.

Zoro'nun destansı fedakarlığını her hafta tırnağını keser gibi yapan Kuma'ya selam olsun. :sapkali:

Son düzenleme:
İhtiyarların mevzusu elbetteki çok dramatik. Kuma zaten adam gibi adam. Burada problem yok. Ama Luffy'nin çektiği acılarla İhtiyarlarınki de kıyaslanamaz. Zoro'nun durumu halen daha çok özel bu yüzden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık