Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096: Kumachi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Şampiyonlar Ligi

Kullanılan: 234 79.3%
  • İyi

Kullanılan: 27 9.2%
  • Orta

Kullanılan: 23 7.8%
  • Kötü

Kullanılan: 11 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kölelikten Krallığa tam bir yükseliş hikayesi kuma pes etmedi sen de etme umutsuzluğa kapılma ey güzel kardeşim!

Zirve ayyaş Ray bence iki kollu Shanks seviyesidir. Kaptanın oğlu ölürken içki içip izleyecek kadar karakterli ama lakabı çok sağlam.

Kuma nasil tiran oldu onu hiç anlamadım, çok merak ettim. Belki de masumlar için aşırı kuralcı olup her türlü suçu yüksek cezalarla karşıladı, kontrolü kaybetti.

Zirve Ray'i gözümüzde çok büyütüyoruz bence :/ Ki ben Ray ve Gaban ilişkisinin Zoro-Sanji gibi olduğunu düşünmüyorum. Ray hadi diyelim ki yendi, Gaban yenmemeli yahu. Karakterin adına saygısızlık.
4 Milyar ödüllü Teach, Yaşlı Rayden kaçıyor ne abartması yahu :D Ray dediğin adam 21 yaşındaki Kaido'ya mı yenilecek bir de :/ Ray bence de abartılıyor da sen de öldürdün adamı. Odenden aşağı değildir kesinlikle. Oda Gold, Silver, Scopper diye dizmiş bunları. İkisinin uzak güçte olma şansı yok birisi Sağ kol diğeri sol kol

4 Milyar ödüllü Teach, Yaşlı Rayden kaçıyor ne abartması yahu :D Ray dediğin adam 21 yaşındaki Kaido'ya mı yenilecek bir de :/ Ray bence de abartılıyor da sen de öldürdün adamı. Odenden aşağı değildir kesinlikle. Oda Gold, Silver, Scopper diye dizmiş bunları. İkisinin uzak güçte olma şansı yok birisi Sağ kol diğeri sol kol
Teach benle karşılaşşa benden de kaçar yahu :d Onu ciddiye almıyorum ben. Kaido'nun o halinde meyve yoktu ama şimdi hatırladım, meyvesiz halini yenebilir Ray. Gaban için bir şey demiyorum, kör olduktan sonra güçten düşmüş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık