Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096: Kumachi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Şampiyonlar Ligi

Kullanılan: 234 79.3%
  • İyi

Kullanılan: 27 9.2%
  • Orta

Kullanılan: 23 7.8%
  • Kötü

Kullanılan: 11 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 Milyar ödüllü Teach, Yaşlı Rayden kaçıyor ne abartması yahu :D Ray dediğin adam 21 yaşındaki Kaido'ya mı yenilecek bir de :/ Ray bence de abartılıyor da sen de öldürdün adamı. Odenden aşağı değildir kesinlikle. Oda Gold, Silver, Scopper diye dizmiş bunları. İkisinin uzak güçte olma şansı yok birisi Sağ kol diğeri sol kol
Oda'nın salaklığı işte Teach orda rayleighin ayaklarini kesip eline verecekti ki siz boyle kactı diyemeyecektiniz ah ah Oda boyu devrile ne hallere düşürdün teachı. :D

Bu noktalarda Bm'de zeka geriliği var gibi görünmüyor o yüzden bence Wb Roger Garp'la falan aynı ayardadır güç konusunda. Hatta daha güçlü çıksa şaşırmam.

Bölümü üç kere okudum ama her seferinde şu adama takılıyorum ya. Bildiğiniz gibi Mihawk'ın moda tarzı, serideki diğer hiçbir karaktere benzemiyor. Ne korsana, ne devrimciye benziyor. "3 silahşörler" hikayesinden esinlenilmiş gibi görünüyor ve bu da onu, tarzıyla Fransız yapar. Bu işaretlediğim karakter de bir soylu fransız silahşörüne benziyor. Bu olay sırasında Mihawk 5, Shanks 1 yaşında. Bu adam Mihawk'ın babası ise, Garling de Shanks'ın babası ise, bu ikili babalarının kutsal şövalye olmalarından ötürü tanışıyor olabilirler.

İşin garip kısmı, Rogerlar Shanks'ı daha bebekken buluyorlar, Shanks'ın kendi soyunu bilmemesi gerekiyor başlangıçta. Ancak görüyoruz ki kendisi Gorosei ile yüzyüze görüşebiliyor ve Mihawk'la sıkı dostlukları var. Demek ki bir şekilde daha sonradan kendi kökleriyle bağlantıya geçmiş, babası ve diğer kutsal şövalyelerle, akabinde de Mihawk ile tanışmış.

Hikayenin bu kısmı bayağı bir derinleşecek gibi ama tam oturtamadım şimdilik ben

Arkadaşlar, bir tahminim var. Bence Rocks, aslında çok korkak birisi ama One Punch Man animesinden King gibi bir şansı var. Buggy gibi şansı var. Herkes onu önden gittiğini sanırken belki de o çok geridedir veya önden gitmiştir izini kaybedebilmek için. Olamaz mı🤔🤔😁😁
Hatta Roger kaçmasını engellemek için karşısına çıkıyor Xebec de o yüzden yoluma çıkma roger diyor şimdi tüm taşlar yerine oturdu işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık