Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095: Ölü Olmanın Daha İyi Olduğu Bir Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 163 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 25 11.9%
  • Kötü

Kullanılan: 22 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dertlenme artık Kuma reis babanın hep bahsettiği Nika geldi kızın da ona emanet artık.Şu bölümden sonra denizcilere zerre sempati duyana şaşarım.Şu seri artık sonlara doğru Shonen türünden sıyrılıp Luffy önderliğinde tüm ezilenler amiralmiş,groseimiş, soylularmış hepsini parçalamalı.Hepsi yok edildikten sonrada içlerinde gerçek adalet savunucusu içinde vicdan kırıntısı kalan tek kişi olan Coby'de askerlerin başına geçer.Bu bölüme kadar Dragon ve teşkilatı çok ilgimi çekmiyordu ama şu bölümle birlikte geçmişteki yapılanların ve devrimcilerin ortaya çıkışıyla devrimcilerle hasır şapka tayfası gözümde aynı sempatiye sahip.Bu arada Luffy'nin annesi kim diyip duruyordunuz alın size Luffy'nin annesi.

Yıllardır one piece okuyorum . Hiç bir olay beni bu kadar üzmemiş ve etkilememişti .

Bir babanın çaresizliği ve oğlunu teselli şekli çok acı geldi . Bu çaresizlik ve oğlunun hiç bir zaman babasına karşı hayranlığını kaybetmemesi …

Kuma Doflamingoya göre kişilik olarak o kadar yüce ki .

Bu durumda bile babası için çabalayan bir çocuk .

Şu lanet olası seri de bu düzenin değiştiğini görmek dışında bir beklentim yok .

Çare Nika ve Luffynin karakteri bu düzenin altını üstüne getirecek . Bizde keyifle okuruz inşallah

Kutsallar - hüüü biz masum insanları eğlencesine katlediyorduk xebec geldi bozdu yardım et GARP

Garp - tabi efendim (yalar)
Çok merak ediyorum artık nasıl savunulacak.Kutsalların ve groseinin şeytanın vücut bulmuş hali oldukları şu bölümle birlikte netleşti.Bunların emri altında olan her dediklerine tabi efendim diye koşturan bir adam ve benzerleri nasıl savunulacak merakla bekliyorum.Serinin geldiği noktada baş kötü olacak olan Teach kutsallar ve dünya hükümetinin yanında işinde gücünde kendi halinde adama dönüştü iyimi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık