Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1094: Beş Kadim'den Aziz Jaygarcia Saturn - Bilim ve Savunma Savaşçı Tanrısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 106 62.4%
  • Orta

Kullanılan: 40 23.5%
  • Kötü

Kullanılan: 24 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir gözü görevde bir gözü dövüşte olan Kizaru'ya karşı g5'in sınırına gelen Luffy... Oda sıvıyor ya da ben okuduğumu yorumlamakta sıkıntı çekiyorum. Önceki arc'ta devirdiği düşmandan sonra, serinin en büyük retcon'unu atıp sonradan uydurduğu zoan Nika meyvesi ile serinin yapısını temelden değiştirdikten ve tanrı şu bu Nika auvvvvv dedirttikten sonra onca tantana kopardıktan sonra gördüğümüz manzaraya bakın...

Mesele Luffy'nin bitmesi değil. Ölümün kıyılarında gezerken bile g5'i tekrar aktif edip Kaido'ya dalmıştı.Şimdiki haliyle bunu hayli hayli yapar. Bir sonraki sayıda kalkıp daha şu garabet dedeyle cebelleşecek belli ki. Mesele hala şu zaman sınırı denilen illet şeyin devam etmesi... Arkadaş herkes çatır çutur meyve kullanıyorken, hatta Lucci çakalı bile uyanış modunda takılmaya devam edebiliyorken bu çocuk niye zırt pırt sıradan karbon pil gibi tükeniyor yav? Lan gear 2'den beri aynı muhabbet. Bari bu sefer farklı bir şey yap yav. Gene sınır olsun eyvallah da daha maçın 5. dakikasında dalağı şişen halı saha topçusu gibi de olmasın bir zahmet lan.

Aynen bana bir touch blue alsana :hhh:

Lütfünün olayı bitmiş bir de bunu senle tartışmamı mı bekliyorsun :oleyo2:
İyice timsaha bağladın.Tartışamıyorsun zaten hemen kıvranıyorsun ama timsah gibi olman için paragraf çalışman lazım.Basit birşey söyledik Satürn Nika dedi diyorsa karşısındaki kişinin de Nika olup Satürn demesi gerekiyor senin ima ettiğin şeyin olması için.

İyice timsaha bağladın.Tartışamıyorsun zaten hemen kıvranıyorsun ama timsah gibi olman için paragraf çalışman lazım.Basit birşey söyledik Satürn Nika dedi diyorsa karşısındaki kişinin de Nika olup Satürn demesi gerekiyor senin ima ettiğin şeyin olması için.
Nika olup niye Satürn desin reis bana ne bundan halla halla :hhh:

Kendi kendine bir şey uyduruyorsun sonra bu olmadı diye gelip çemkiriyorsun.

Satürn Nika demiş mi demiş bitti neyini tartışayım bunun xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık