Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1094: Beş Kadim'den Aziz Jaygarcia Saturn - Bilim ve Savunma Savaşçı Tanrısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 106 62.4%
  • Orta

Kullanılan: 40 23.5%
  • Kötü

Kullanılan: 24 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji çok büyük dayak yiyecek. Luffy'yi uyutup Zoro'nun da normalde biçeceği bir rakibe takılı kalmasını sağlayarak altın çocukları korumaya aldı. Haftaya Franky ve Sanji'ye destek olacağız.

Evet olay ona çıkıyor.Meyveler arzularla oluştu dendi insanlar buz adam falan hayal edebilir ama Buda gibi spesifik kişileri nasıl sıfırdan hayal edecek.Bunlar gerçekten tanrı olmasa bile tanrısal güçleri olan yaşamış kişiler olmalı.Büyücü olabilir büyülü yaratık olabilir lanetli yaratık olabilir vs… ki Saturn son söylediğim lanetli yaratık kapsamına giriyor gibi.Gözleriyle gücünü aktifleştirip denizciyi yok ediyor.Şimdiye kadar direk ölümcül olan böyle bir güç görmemiştik.Taş etme ömründen götürme falan gördük ama adamı direk öldüren bir güç Oda için bile nerflenmemiş birşey bence.
İnsanlık geçmişinde nasıl binlerce tanrıyı kendi kafalarında yarattıysa one piece evreninde benzeri yaşanmış olabilir.Oda seriyi farklı bir noktaya taşıyor orası artık netleşti.Kayıp zaman döneminde sanırım birşeyler sıfırlandı ve insanlık o dönemi bilmiyor ve saturn un olduğu oluşum saklamakta kararlı.

Kaido'yu görünce Ejderha demeleri gibi bir şey bu hacı.:D Birazcık üstüne düşünsen kendin de çözerdin.

İşin garip yanı daha 20-30 bölüm önce bizim için bile efsane diyordu bu adamlar yani kendileri de daha önce hiç görmemiş gibi konuşuyordular. Bu Oda'nın anlatım bozukluğu mu biz mi bir şey kaçırdık.
Ben o formu görünce Gyarados dedim, Pokemon dedim, bunda bile bir sıfat var:artiz:
Nika'yı nereye koyacağını şaşırıyor insan
Tanrı desen, şaklabandan tanrı mı olur
Looney tunes desen, buradaki çizgi karakterlerde tanrı görmedik (varsa da hatırlayamadım)
Joy Boy desen sen en n... ya bi ???!!! neyse hiç bir sınıfa uymuyor işte:artiz:
En kararlı olanı her türlü mallığı yaptığı için Misty'nin Psyduck'ı olabilir:hıh:

Haftaya Saturn Sanji'yi dövecek. Doffy-Sanji olayı gibi ana düşmanı güçlü göstermeye çalışacak.

Millet mangayı iyi takip edebiliyor helal olsun diyorum sadece. O kadar karışık ve atlaya atlaya gidiyor ki manga. Bir yere odaklanma yok, her şey aynı anda oluyor ,oradan buraya, buradan oraya atlaya atlaya gidiyor. Yarım bırakılan cümlelerden oluşan bir paragraf gibi parça parça her şey.

Bölüm isimlerinden bile belli bu durum. Luffy vs Kizaru diyorsun bir parça. Satürn diyorsun 2 sayfa. Geri kalanı adanın her tarafından parça parça durumlar.

Millet mangayı iyi takip edebiliyor helal olsun diyorum sadece. O kadar karışık ve atlaya atlaya gidiyor ki manga. Bir yere odaklanma yok, her şey aynı anda oluyor ,oradan buraya, buradan oraya atlaya atlaya gidiyor. Yarım bırakılan cümlelerden oluşan bir paragraf gibi parça parça her şey.

Bölüm isimlerinden bile belli bu durum. Luffy vs Kizaru diyorsun bir parça. Satürn diyorsun 2 sayfa. Geri kalanı adanın her tarafından parça parça durumlar.
İşte bu dediğini Oda da yapamadığı için artık sıkar oldu ya zaten :artiz:

Ben o formu görünce Gyarados dedim, Pokemon dedim, bunda bile bir sıfat var:artiz:
Nika'yı nereye koyacağını şaşırıyor insan
Tanrı desen, şaklabandan tanrı mı olur
Looney tunes desen, buradaki çizgi karakterlerde tanrı görmedik (varsa da hatırlayamadım)
Joy Boy desen sen en n... ya bi ???!!! neyse hiç bir sınıfa uymuyor işte:artiz:
En kararlı olanı her türlü mallığı yaptığı için Misty'nin Psyduck'ı olabilir:hıh:
Esinlenme Maymun kral ! Goku da maymun kral dan (esinlenme),yani daha ne orjinallik olabilir?
Maymun,maymun hareketler yapıyor ikisi de?
@Allen level 5 maymun gücü değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık