Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1094: Beş Kadim'den Aziz Jaygarcia Saturn - Bilim ve Savunma Savaşçı Tanrısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 106 62.4%
  • Orta

Kullanılan: 40 23.5%
  • Kötü

Kullanılan: 24 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.
Tanımadığı senaryo ne la eleman Nika diyor zaten aksdhaskjdhaskdhas ulan luk xD

Ha bu arada Lütfü meyvesini en iyi kullanan karakter :hhh:
Gorosei konuşmaları Nika’yı tanır gibi değil aldıkları bilgiden dolayı gibi. Orada Satürn’ün eskiden gördüğü değil de “ha bu buymuş Nika dedikleri?” ifadesiyle söylediğini düşünüyorum.
Ayrıca eski Joyboy, Nika değil miymiş? Neyi kaçırdım ben?

.

Gorosei konuşmaları Nika’yı tanır gibi değil aldıkları bilgiden dolayı gibi. Orada Satürn’ün eskiden gördüğü değil de “ha bu buymuş Nika dedikleri?” ifadesiyle söylediğini düşünüyorum.
Ayrıca eski Joyboy, Nika değil miymiş? Neyi kaçırdım ben?
Nika, Nika'dır sadece konakları değişir :a:

O yüzden joyboy diyorlar bir önce kullanıcıya ismini söylemek yerine, bir süre sonra Lütfü'ye de Joyboy diyecekler çünkü bu meyveyi yiyen joyboy oluyor.

Nika, Nika'dır sadece konakları değişir :a:

O yüzden joyboy diyorlar bir önce kullanıcıya ismini söylemek yerine, bir süre sonra Lütfü'ye de Joyboy diyecekler çünkü bu meyveyi yiyen joyboy oluyor.
Hayır, Xebex veya Roger nasıl seçilmiş kişi olamamışlar da bu embesile kalmış :artiz:

Meyvenin iradesi var, hükümetten kaçıyor. Kendini Luffy'ye yediriyor. Luffy meyve iradesi yani Nika tarafından seçilmiş kişi.
Luffy'nin özel olmasının sebebi hadi meyvenin onu seçmesi olsun sonuçta ortada bir yarış, bir mücadele yok meyve kimi seçse o kazanacak zaten.

Şuan bu meyveyi yememiş biri ağzıyla kuş tutsa joyboy olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık