Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093: Luffy, Kizaru'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 62 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 29.6%
  • Kötü

Kullanılan: 69 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir süredir şüpheleniyorum fakat bu bölümle biraz şüphelerim pekişti. Biz Luffy'i paramecia biliyorduk sonra Nika çıkınca zoan denildi fakat şeytan meyvesi tipinin 3 değil 4 olduğunu düşünmeye başladım. Paramecia,Zoan,Logia ve God (basitçe başka bir isim de olabilir tabi) Goroseiler'in isimleri tanrı ve gezegenlerden geliyor Luffy de artık öyle. Nika lastik olarak absürd şeyler yapabiliyor fakat bu bölümde ekstradan bir de lazer yuttu. Hani dağı taşı delen lazerden bahsediyoruz. Zaten Red Hawk saldırısından alev çıkarttığını görmüştük fakat fazla üstünde durmamıştık. Muhtemelen ateşe de yatkınlığı çıkacaktır ve Oda'nın mantığı ile güneş de magmadan üstün olacaktır.
Zoanlar insan,hibrit ve yaratık olarak 3 form olurken Luffy en başından beri lastik özellikli ve Nika mod. Sengoku'nun da Buda halini gördük fakat onda da hibrit oldugunu sanmıyorum. Sanırım god meyveleri 2 formdan olusuyor. insan ve tanrı
Biraz teoriye kaçtım ama bölümde öyle hissettim. Eğlenceli bir bölümdü. Amiraller arasındaan Kizaru'yugörmek keyifli oluyor.

Kizaru gayet baskın bu arada. Kaido olsa şimdiye ezilmişti. Kizaru>Kaido @sensey
Kizaru baskın derken. Yahu baskın olacak ne yaptı? Luffy'ye bir tane vurdu Vegapunk'un yanında belirdi Luffy tuttu fırlattı. Kizaru kopyalarını saldı o ara yine vegapunk'u aramaya başladı. Tam saldırı yapacakken Luffy saldırıyı emcükledi. Kizaru da biliyor yenemeyeceğini bari görevi halledeyim niyetinde.

Herif işin o kadar gırgırında ki Lucci karşısında zorlanan Zoro'ya, zorlanıyorsan zorlama yardım edeyim diyor. Zoro da sen Kizaru'yu hallet bununla ben ilgilenirim kafasında

Yav zamanında biz Fairy Tail severler ile aşırı dalga geçilirdi forumda. Oda açsın baksın turnuva arc'ına da vs nasıl çizilir öğrensin. 10 yılın hatrına takip eder hale geldik bu ne kepazeliktir. Amiral vs. Yonkou kenarda bekleyen Gorosei var ama gram heyecanlandırmıyor ya. Resmen suyunu sıktı Oda serinin geriye kabuğu kaldı.

Robot hakimeyitinin en üst düzeyini Gorosei’ye verdin eyvallah. Hükümet ile karşı karşıya gelince ve öldürüleceğini anlayınca neden yok etmiyorsun elinin altındaki robotları anlamıyorum. Nerde kaldı dahilik, nerde kaldı ileri görüşlülük?
Vegapunk’ın dehası, Oda bey’in beyin kapasitesiyle eş değer. O yüzden çok da bir şey beklememek lazım.

Yıllardır beklenen oluyor ve 1 yonkou vs 1 amiral kapışıyor ve gram heyecan aksiyon yok abi efsane bir seri nasıl bu hale gelebilir ki insan cidden üzülüyor. Düşünsenize hatırlayın mf arc'ı wb'yi beklemeleri wb'nin gelişi vs inanılmaz heyecanlı bölümlerdi ama şimdi bakıyorsun resmen çizgi film şaka gibi ya. Denizcilerin zirvesi korsanların zirvesi ile savaşıyor ama 0 heyecan insan hem üzülüyor hem sinirleniyor.

Yıllardır beklenen oluyor ve 1 yonkou vs 1 amiral kapışıyor ve gram heyecan aksiyon yok abi efsane bir seri nasıl bu hale gelebilir ki insan cidden üzülüyor. Düşünsenize hatırlayın mf arc'ı wb'yi beklemeleri wb'nin gelişi vs inanılmaz heyecanlı bölümlerdi ama şimdi bakıyorsun resmen çizgi film şaka gibi ya. Denizcilerin zirvesi korsanların zirvesi ile savaşıyor ama 0 heyecan insan hem üzülüyor hem sinirleniyor.
2y öncesi olan arc lar serinin zirvesi idi.Zamanında yerin dibine soktuğumuz mf arcını bile mumla arıyoruz.Bu zamandan sonrada eminim çoğunluk seri bitsede bir kurtulsak modundadır.o kadar zaman takip etmişiz öyle bıçak gibi direk kesipte atamıyoruz tabiki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık