Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093: Luffy, Kizaru'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 62 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 29.6%
  • Kötü

Kullanılan: 69 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro yardım istiyon mu? Sanırım Lucci, Luffy vs Amiralin dengeli gittiğini görünce re yapmış. Lucci bi hevesle Luffy'den intikam almak istedi ama şimdi Zoro tarafından ezikleniyor üzüldüm biraz.

Şimdi bölümü Türkçe okuyunca çok eğlenceli bir bölüm olduğunu fark ettim. Vallaha bölüm gayet iyi ve keyifli. Tek sıkıntı Luffy'nin halen olayın vehametini umursamadan takılması.

Ayrıca Kizaru'nun lazerinin neler yaptığını düşünürsek Luffy manyak güçlü bir form açmış.

Bir sonraki bölümünde Cyclops gibi gözünden lazer atarsa ya da Kizaru'yla senin lazerin mi benim lazerim mi düha güçlü diye kapışırsa şaşırmam!?

Gidip biraz Tom ve Jerry ve Looney Tones izlemem gerek. Fikir edinmeye çalışayım. Luffy daha delice ne yapabilir diye.

Yemin ediyorum böyle bir gücün luffyde olması israf ya. Vallahi billahi tallahi ben daha iyi vs çizerim. Ne saçma sapan bu nedir ya.
Böyle bir manganın Eiichiro Oda'nın elinde olması israf.

Luffy'nin elindeki gücü kullanmama sorunu yok. Oda, hayatında hiç mahalle dövüşü görmemiş. Hep Amerikan güreşi izlediği için rakiplerin işin gırgırında olduğunu sanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık