Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüş daha yeni başlıyor. Lucci G5 karşısında duramadı. Kaido durdu ama sihir gibi özelliklere karşı gelemedi. Belki de Nika'ya karşı gelecek güç Logia Uyanışıdır. Ben Kizaru'yu sevdiğim için umutluyum, en kötü beraberlik bekliyorum. Diğer taraftan Kizaru dediğimiz adam sonuçta Sakazuki gibi final antagonisti olmaya aday değil. Reis G5 karşısında ne yapsa kardır.

Şimdi gerçekleri de konuşmak lazım. Kizaru eğer Luffy'nin Nikasız haline üstün geldiyse, Luffy'den bir cacık olmaz demektir. Nika hile gibi bir şey zaten. Nika'ya aşırı ezilmediği sürece Kizaru'ya kolay kolay eksi yazmaz bu şartlarda...

Dövüş daha yeni başlıyor. Lucci G5 karşısında duramadı. Kaido durdu ama sihir gibi özelliklere karşı gelemedi. Ben Kizaru'yu sevdiğim için umutluyum, en kötü beraberlik bekliyorum. Diğer taraftan Kizaru dediğimiz adam sonuçta Sakazuki gibi final antagonisti olmaya aday değil. Reis G5 karşısında ne yapsa kardır.
Amiral lobisi olarak kazandık bunda. G5’e ne kadar dayanabilirse kardır. Luffy G5’e geçmeden yenecek diyenler vardı.

Dragon vs Akainu göreceğiz sonunda. Demek Akainu reis yok diye gitmemiş Dragon Marinjosa daha önce hmm şimdi oldu.

Babası Filo Amirali ile uğraşırken oğlu en iyi Amiral ile kapışacak sanırım

Eğer böyleyse Dragon u affederim :a::cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık