Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vaga dede'nin yardım istediği kişiler gelip kurtaracak onları bence belli bu iş. Kadim dede kizaru'ya nika meyvesi hakkında bilgi vermiştir diye tahmin ediyorum. Kizaru'nun karşılaşacağı şeyler hakkında az çok bilgisi vardır. sene olmuş 2023 fandom hala katakuri'nin amiral olup olmamasını tartışıyor. Hükümetin yonkou'lara karşı en büyük gücü denilen amiraller korsanfan'da katakulli ile kıyaslanıp "sanji'den tek yer bunlar" muhabbeti dönüyor.

O lobinin en önde gelen isimlerinden ne dese vardır bir bildiği

Hem Dragona haber vermeden kapı arkasından hükümetle el sıkışan Kuma'yla işim yok :'P
Kuma'nın beynini zorla mı aldılar acaba ? Arka planı böyleyse ağır trajedi olur.

Sakazuki sürekli yalan sallayan bir tip, o yüzden bir işkillendim. :)

Akainu, Bonney'e babasının değişikliklere isteyerek girdiğini söylüyor

Kata fanları iptal oldu, 1-2 bölüme de Marco fanları iptal olur. Sadece Yonkocular ile tartışacak gibiyiz. Güzel oldu bu bölüm.
Hayır siz neye göre kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz anlamadım gitti… Katasıyla Marcosu ile Ben Backmanı ile Rayleigh ile Zoro ile buradayız. En ufak şeye cevap vermedik diye hemen havalara girmişler. Bu bölüm ile havaya girdiyseniz durumunuz gerçekten vahim:hhh:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık