Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende Luffy kullandığında Kaido'nun söylediği sözden ve arkasında beliren kişilerden sonra Kata saldırılarına kral hakisi ekler nasıl diyorsun ona hayret ediyorum.
Eklemesinde bir sakınca yok bence. Kral hakisinin herkeste çıkmasına tepki gösterilmesi makul, çünkü çok nadir bir özellik olduğu söylendi. Ama kral hakisine sahip kişilerin zaten istisnai derecede seçkin kişiler olduğunu ele alırsak, bunun tekniklerini de kullanabilmeleri o kadar sıkıntılı bir durum değil. Luffy gibi bir kez kafasına hakili balyoz yediği zaman kullanmaya başlayamayabilir herkes ama böyle bir teknikten haberdar olup, buna yönelik çalışılırsa neden olmasın? Katakuri zaten teknik bakımından serideki en yetenekli adamlardan biri. Hem meyvenin gelişmiş kullanımı olan uyanışı, hem de gözlem hakisinin gelişmiş kollarından biri olan geleceği görüşü kullanıyor. Bence silahlanma konusunda da farklı bir teknik kullanıyor ama headcanon olduğu için oraya girmeyeceğim. Seri sonundaki dünya dengelerinde, Katakuri'nin bir yer edinmesi sırıtmaz. Totto Land'de onlarca ada, belki milyonlarca her ırktan vatandaş var. Big Mom öldükten sonra bunlar memleketlerine mi dağılacak yoksa Katakuri'nin liderliğinde yaşamaya devam mı edecekler, ikincisi o kadar dengeleri bozacak bir ihtimal değil. Bunun için Katakuri'nin, bir imparator kadar olmasa da şu ankinden güçlü olması gerekiyor.

Çok ileri seviye zırh hakisi olmadan Akainuya karşı kazanmak imkansız . Şu an bunu bir tek Shanksta gördük .

Aşırı güçlü meyvesi var.Kuzan veya Borsalinonun görevlerine Sakazuki gitseydi novalar şu an ölüydü . Teach ekibi de boşuna kaçmadı bu adamdan
Luffy'de de gördük ya. Nasıl bir tek Shanks?

Bende Luffy kullandığında Kaido'nun söylediği sözden ve arkasında beliren kişilerden sonra Kata saldırılarına kral hakisi ekler nasıl diyorsun ona hayret ediyorum.
En güçlü insanlar arasında geleceği görenler de vardır diyor Ray.Kata zaten en güçlülerden.İlk 10 ya da 20 içinde olmasına gerek yok bunun için.

Arkadaş farkında değil misiniz.Geleceği gören karakter daha bile az h.hakinin ileri seviyesini kullananlardan.

Kizaru kaç saniyede paketlerdi Germa'yı? Oven'a ihtiyaç duyar mıydı veya uyanışa?

Olayları iyi ele alan adam Luffy'i yonko değil diyor, Kizaru ise Kaido'yu yenen adam diyor.:D Yahu olayları iyi ele alsa zaten baştan Kizaru'yu bekler, öyle saldırırdı. Ne Kaku yaralanır, ne de Seraphimler yakalanırdı. Olayları iyi ele falan alamıyor. Amirale de yakın falan değil, en fazla sağ kol olur Lucci'den...
Kizaru Kata'dan net güçlü. Kata'nın teke gitmeyeceği bariz ama bana kalırsa.Kanıtlanmış hatta.

Karakterlerin hakkını vermiyorum gibi davranma abi. Hep veriyorum. Kata'nın uyanış için dediklerim içinde bugün olsa gene derim.

Kata germayı daha hızlı paketleme için açıyor o uyanışı. Uyanışsız niye kazanamasın.

En güçlü insanlar arasında geleceği görenler de vardır diyor Ray.Kata zaten en güçlülerden.İlk 10 ya da 20 içinde olmasına gerek yok bunun için.

Arkadaş farkında değil misiniz.Geleceği gören karakter daha bile az h.hakinin ileri seviyesini kullananlardan.
Onun da sayısı artar. Shanks, Yasopp(film diye saymazsanız anlarım.), Kata, Luffy, Kaido görüyor, bunlara daha başka isimler eklenir. Roger, Garp, Wb, Ray gibi isimlerde çıksa şaşıracak mısınız? Hemen hemen yakın çıkacaktır sayısı.

Onun da sayısı artar. Shanks, Yasopp(film diye saymazsanız anlarım.), Kata, Luffy, Kaido görüyor, bunlara daha başka isimler eklenir. Roger, Garp, Wb, Ray gibi isimlerde çıksa şaşıracak mısınız?
Amiraller de var. Rayleigh'in sözünden yola çıkarsak Roger, Garp, WB, Sengoku gibi isimlerde de muhtemelen çıkar. Geleceği görenler daha çoktur bence.

Onun da sayısı artar. Shanks, Yasopp(film diye saymazsanız anlarım.), Kata, Luffy, Kaido görüyor, bunlara daha başka isimler eklenir. Roger, Garp, Wb, Ray gibi isimlerde çıksa şaşıracak mısınız? Hemen hemen yakın çıkacaktır sayısı.
Hayır tabii ki.En az 7,8 kişide çıkar daha zaten.Benim demek istediğim zaten ileri k.haki kullananlar hali hazırda en güçlü karakterler arasında. Kata sonlardadır,diğerleri önlerdedir. Lafım yok ki buna.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık