Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olmayabilir mi? :D Sahne hepinize gelsin beyler desteksiz konuşmayın bundan sonra. Reyiz Gorosei'nin aşamadığı savunmadan 2 defa saldırı yedi bana mısın demedi. Çocuk aşmış dayanıklılıkta.:D

Kizaru'ya ona rağmen öfkeli değil.
İkkan seni hiç dinlemedim ama haksızsın ya
Kalp dediğimiz şey yaşam ve ölümle bağlantılı hayati bir organ o sahneden ne ilişki kurmamızı bekliyorsun bunu düşüneceğiz elbette :bilmem: adamının kendisi öldüm sandım demişken başka ne düşüneceğiz.Kalbi kendi iradesiyle ayaktayken attırıyor olabilir ama bu öldüğü zaman otomatikman devreye girmeyeceği anlamına gelmiyor.Devreye girdiğini Kaido savaşında gördük.Öldü ölümden döndü adına ne dersen de işte Kaido savaşında yaşandı o kalbi yine kendi isteğiyle güm güm yapmadıysa şu an Kizaru dövüşünde de yaşanmıştır.

Yok ya, sağ kolları katakuriyi falan rahat alır diyorlar şimdi. Roger’ı denkleme koymuyorlar. Malum rezil olundu, yonko bahsini kapamaya çalışıyorlar. Sanki yıllardır Yonko ile Amirallerin eşit olduğunu iddia etmemiş gibi.
Sen bu amiralleri bilmiyorsun bunlar o kadar güçlüler ki biri ölüm döşeğindeki yonkouyu yenemez diğeri kral hakisi görünce diz çöker tövbe ister. Şimdi bunlar yonkou seviyesi olmayacak da Kral hakisi olan Katakuri mi amiral seviyesi olacak? Dediğin de laf mı yahu? :hhh:

Kalp dediğimiz şey yaşam ve ölümle bağlantılı hayati bir organ o sahneden ne ilişki kurmamızı bekliyorsun bunu düşüneceğiz elbette :bilmem: adamının kendisi öldüm sandım demişken başka ne düşüneceğiz.Kalbi kendi iradesiyle ayaktayken attırıyor olabilir ama bu öldüğü zaman otomatikman devreye girmeyeceği anlamına gelmiyor.Devreye girdiğini Kaido savaşında gördük.Öldü ölümden döndü adına ne dersen de işte Kaido savaşında yaşandı o kalbi yine kendi isteğiyle güm güm yapmadıysa şu an Kizaru dövüşünde de yaşanmıştır.
Kendi isteğiyle güm güm yaparken filin tepkisi var mı ? Ben filmin sadece ölümden döndüğünde davulları duyuyorum diye tepki verdiğini hatırlıyorum ?

Kesin bilgiyse yayalım. Yine haterlık hat safhalarda. Hepsi gözlük yüzünden di mi? :D

Kata'nın baskın dövüştüğü forma karşı baskın dövüşmüş Kizaru vay babam

İleri seviye hakilerini kullanmamış Luffy.

Kizaru harbiden Kaido alırmış xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık