Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy öldüğünde çalmıyor mu bu davullar ? Dadum tıs tıs...

Ayrıca robot neden Lucci karşısında g5 kullanırken uyanmamıştı ? Aptal Luffy öldüğünün farkında değil. :D
Luffy kaç defa ölüm eşiğine geldi. Nika niye uyanmadı?

Bide bu bölümde diyorlar ki Luffy ölümü düşündü de ondan falan filan. He diğerlerinde zaten ölümü değil et yemeyi düşünüyordu. :oleyo:

Katakuri dövüşü daha vahşiydi. Bölümde bir bok yok. Hiçbir üst düzey tekniğini kullanmamış bile. Kizaru'ya daha düzgün bir dövüş çizmezse bu saatten sonra amirale verdiği değer de eder de budur demek ki gözünde.

Akainu'dan kaçan Kuma'ya kahkaha attım maraton koşar gibi koşmuş canısı biri sevabına Akainu'ya soru öğretsin koca filo amirali yazık günah anasını satayım

Bu robotun şimdi uyanma sebebi muhtemelen Luffy yanında g5'e geçtiği için, Kizaru o gökyüzüne çıkıp vurduğu tekmesiyle ta yerin dibine kadar yolladı Luffy'i

Belki de uzaktı duymadı. Şimdi yakınlarda duydu. Davulun sesinin şiddeti vardır belki. Sonuçta Wano'da da çaldı. Onu duymadığı için uyanmadigi barizken burda da böyledir.
10 Mil açıktaki Zou kulakları büyük diye duydu ama Aynı kattaki robot duymamış demek ki. Şimdi daha şiddetli çalıyor demekki davulcu Nika ağbey

Katakuri dövüşü daha vahşiydi. Bölümde bir bok yok. Hiçbir üst düzey tekniğini kullanmamış bile. Kizaru'ya daha düzgün bir dövüş çizmezse bu saatten sonra amirale verdiği değer de eder de budur demek ki gözünde.

Akainu'dan kaçan Kuma'ya kahkaha attım maraton koşar gibi koşmuş canısı biri sevabına Akainu'ya soru öğretsin koca filo amirali yazık günah anasını satayım
Akainu birden Bonney'e acımış, fb girmiş araya. Masum askeri acımadan öldüren adam, insaflı çıktı nedense.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık