Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral haki bu kadar güç veriyorsa niye hala gelip bize, Kata vs Zoro hikayesi anlatıyorsun :oleyo2:
Zoro bilinçli kullanıyor mu emin değilim. Enma'yı Zoro'nun elinden alsa ne olur bilinmez. Bu arada ben atak gücü anlamında Zoro Katakuri'yi indirir diyorum. Zoro'nun diğer yönler çok eksik ama. Daha komple bir savaşçı olamadı. Uçma uçamıyor. Kenboshu hakisi eksik kaldı.:D

Kral haki güçlü bir faktör. Ama Zoro 2-3 atak kullanabildi. O da bilinçsiz gibi duruyor.

Elindeki gücü kullanmanın laf edildiği ortamda ne diyelim? O zaman amiraller neden meyve gücü kullanıyor sürekli hatta wifi gibi açık geziyorlar çer çöp silahla ateş etmesin diye.Onlara neden laf söylemedin şimdiye kadar? Riyakarlıklarınızı söyleyince suçlu oluyoruz tabi haklısın.
Ya seride kimin Nika gibi gucu vardi da laf edilmedi...? Adam ölüp yeniden diriliyor... bunun daha otesi mi var. Arica Nika gibi bir meyvede gormedik seride. Ve yine yaziyorum... zamanin da Luffy'nin meyvesi çop muhabbeti yapiliyordu. Ayrica bir yandan da isin de makarasin da biraz herkes. Riyakar falan sacma sapan konusma. Daha cevap yazmayacagim sana haberin olsun... tartismak istemiyorum sacma sapan.

Yok yav kullanıyorlar bilincli de. Bu tamamen oda ile alakali. Bence uzerine tartisilacak bir konu bile degil. Unuttum diyip duzelticek muhtemelen ya da umursamayacak bile. Adamin umurunda degil artik. Kafasina gire ciziyor. Yani eger kral hakili snake man... Nika moduna yakin ya da guclu olma ihtimali olsa bu tartisilabilirdi ama oyle bir ihtimal uzayda dahi yok. O yuzden uzerinde durmaya gerek yok bu konunun bence.
Hocam amiraller hakiyi sadece savunma odaklı kullandıkları için kafanızda yanlış mı değerlendirme yaptınız bilmiyorum ama normal silahlanma ile üst düzey silahlanma arasında dağlar kadar fark var. Kral haki ise başbaşka bir seviye. Öyle bacağımı koydum, kolumu koydum sadırıyı engelledim durumu söz konusu değil. Tüm haki türünde full çeken kaido bile ne durumlara düştü üstelik luffy base halindeydi.

Hocam amiraller hakiyi sadece savunma odaklı kullandıkları için kafanızda yanlış mı değerlendirme yaptınız bilmiyorum ama normal silahlanma ile üst düzey silahlanma arasında dağlar kadar fark var. Kral haki ise başbaşka bir seviye. Öyle bacağımı koydum, kolumu koydum sadırıyı engelledim durumu söz konusu değil. Tüm haki türünde full çeken kaido bile ne durumlara düştü üstelik luffy base halindeydi.
Kral hakinin nasil bir guc oldugunu biliyorum ve katiliyorum sana. Ama benim demek istedigim Oda iste. Oda efendinin sacmaliklarini okuyoruz. O yuzden konusmaya gerek yok bu konu yazdim. Ama Nika'nin her formdan ustun olgu dusuncem hala devam ediyor yani. Cok sacma bir guc... :d

Ya seride kimin Nika gibi gucu vardi da laf edilmedi...? Adam ölüp yeniden diriliyor... bunun daha otesi mi var. Arica Nika gibi bir meyvede gormedik seride. Ve yine yaziyorum... zamanin da Luffy'nin meyvesi çop muhabbeti yapiliyordu. Ayrica bir yandan da isin de makarasin da biraz herkes. Riyakar falan sacma sapan konusma. Daha cevap yazmayacagim sana haberin olsun... tartismak istemiyorum sacma sapan.
Enel öldü dirildi laf ettin mi? Zaten adam meyveyi değiştirdi hatta bunun sinyallerini daha önce vermiş dof dövüşündeydi galiba bu lastik olamaz gibisinden ama biz anlamamışız.Dediğim gibi mevzu meyvenin değişmesi saçmalığı değil zaten.Senin sıkışınca g5 geçti yazman.Evet arkadaşlar bundan sonra karakterler modlara geçmesin meyve ve kılıçlarını falan kullanmasın komik oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 37)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık