Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru Sabondyde takıldığı gibi takılıyor. G4 te Luffy ter akıtıyor.Nasıl denklik bu?
Aynen Sabondy'de takıldığı gibi. O yüzden ada dışına kadar açılıp geldiğini ilk defa gördük.:D

Luffy daha adama bırak kral hakiyi temassız vol2 bile kullanmamış. Yaptığı saldırıdan da pek etkilenmemiş. Firlatmis sadece.

Bu arada Kizaru Nikayı ilk kez görüyor . Nika aşırı absürt bir şey, adam bu ne lan deyip afallamış . Kaido da ilk gördüğünde benzer tepkiyi vermişti .

Aynen Sabondy'de takıldığı gibi. O yüzden ada dışına kadar açılıp geldiğini ilk defa gördük.:D

Luffy daha adama bırak kral hakiyi temassız vol2 bile kullanmamış. Yaptığı saldırıdan da pek etkilenmemiş. Firlatmis sadece.
Adamın bir saniyesini alan bir saldırı isterse fizandan gelir vurur adamın gücü bu. Sabondyde de hız güçtür tarzı bir cümle kullanmıştı hatta. Luffy yatıp kalkıp o uyanan robota dua edecek bence

Bu arada Luffy haki kullanmadan kizaru'yu nasıl tutuyor? Gear 5'in özelliği mi bu?
Armament hakide illa elin siyahlaşıp sertleşmiyor.

Ceaser'a siyahlaşmadan saldırdığı oldu:

G2 saldırılarında kolu siyahlaştırırsa alevli oluyorlar ve isimlerine "hawk" ekliyor. Hep yaptığı bişey değil.

Armament hakide illa elin siyahlaşıp sertleşmiyor.

Ceaser'a siyahlaşmadan saldırdığı oldu:

G2 saldırılarında kolu siyahlaştırırsa alevli oluyorlar ve isimlerine "hawk" ekliyor. Hep yaptığı bişey değil.
G5te hem kral haki hem silahlanma hakisi kullanıyor. G5 bem beyaz oldugu için çizmiyor mangaka. Kaido bunu söylemişti

Dragon ile Sakazukinin temeli atıldı .
Kumaya üzüldüm . İşin garip tarafı bir anda devrimcilerin yanından koşup kendini Marijoise ışınladı şimdi Akainudan kaçıyor . E birader niye geldin onu bi deseydin . Ne amaçla geldin. Hiç bir şey açıklanmadı bu konuda

Adamın bir saniyesini alan bir saldırı isterse fizandan gelir vurur adamın gücü bu. Sabondyde de hız güçtür tarzı bir cümle kullanmıştı hatta. Luffy yatıp kalkıp o uyanan robota dua edecek bence
Kizaru Luffy'e dua etsin hala pek savaş moduna girmemiş diye. Ben gücünü kullanmasın demedim. Özel bir atağını kullandı dedim daha önce görmediğimiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık