Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hangi saldırısı?
Bajrang Gun demeyeceğim. Çünkü ondan kaçar. Ama Bajrang Gun kadar büyük bir yumruğa o kadar haki dolduran adam onu Kong Gatling'e basıp vursa Kizaru'nun izi kalmaz.

Big Mom bile ağzı açık izliyordu o saldırıyı. Üstüne temassız hakisi var içten vurma muhabbeti felan.

Bajrang Gun demeyeceğim. Çünkü ondan kaçar. Ama Bajrang Gun kadar büyük bir yumruğa o kadar haki dolduran adam onu Kong Gatling'e basıp vursa Kizaru'nun izi kalmaz.

Big Mom bile ağzı açık izliyordu o saldırıyı. Üstüne temassız hakisi var içten vurma muhabbeti felan.
Luffy kaçmazsa mihawk da shanks de akainu da hatta zoro da en güçlü saldırıları ile tek atar. Hatta law tutar denize ışınlar gene tek atar. Yoksa kizaru da savunma yapmayan luffye pek ala tek atar. Adamın lazeri marcoyu delip geçti. Luffyi de deler. WB'yi de deldiydi galiba. Kalbine bir tane atar öldürür. Önemli olan o pozisyonu veriyor musun vermiyor musun.

Luffy, Nika abisinden yardım alıyor mu almıyor mu bu çok önemli. Eğer almıyorsa dövüş uzar... he eğer almıyorsa da Lucci de neden hemen aldı...? Yoksa Luffy ve Nika arasında ego savaşı mı başladı...? İç savaş çıkabilir... önümüzde ki günlerde Luffy vs Nika görebiliriz arkadaşlar hazırlıklı olun.

Luffy: Sana ağa dedik... abi dedik.. büyük bildik... bir bildiği vardır dedik...!

Nika: Yazık lan sana verdiğim emeğe... seni en az bu kadar mermiden kurtardım ben...!

Ksksksksmsms

Kizaru şov yapacaksa Luffy'nin ne Joy Boy olmasına gerek vardı ne de dünyanın en saçma gücünü uyandırmasına gerek vardı.

Bu adam bir arc önce hükümetin bile çekindiği,içinde bir tanrının ismi bulunan ve 800 yıldır hiç uyandırılmamış bir meyveyi uyandırmadı mı? Dünyanın en güçlü yaratığı olarak bilinen Kaido'yu ip yapıp atlamadı mı?

Bu ne şimdi demezler mi?

Garp hypeladıklarında bina yıkmıştı peşine Kuzan onu şamarlayıp dondurdu, umarım Kizaru şov yapmıştır bina,duvar,gemi vs parçaladıysa hype boşa gider.

Kaido’dan kat kat güçlü rakipler çıkacak ihtiyar fayfası ve şovalye ekibinden birkaç kişi.O zaman baya bir saydıran olacaktır.
Güçten ziyade bir "anti" özellik lazım. Mesela şu panele bakalım, Luffy saldırıyı yiyor kafası tokmak şeklini alıyor bitiyor iş. Kral hakiye rağmen adamın meyvesi tüm özellikleriyle çalışıyor, Kaidonun Kral hakili imza saldırısına sanki sıradan hakisiz bir tokmak yemişçesine hiçbir şey olmamış gibi tepki veriyor. Olay güç-dayanıklılık mevzusu değil burda, silahlanma hakisinin meyveyi yok sayması gibi Nika da resmen hakiyi yok sayıyor. İşte bu ciddi bir problem şuan.
Özetle meyvenin antisi haki Nikayı antileyemiyor.

Belkide ben yanlış yorumluyorumdur bilemedim

Luffy kaçmazsa mihawk da shanks de akainu da hatta zoro da en güçlü saldırıları ile tek atar. Hatta law tutar denize ışınlar gene tek atar. Yoksa kizaru da savunma yapmayan luffye pek ala tek atar. Adamın lazeri marcoyu delip geçti. Luffyi de deler.
Ağa şu Mihawk'i alakalı alakasız her yere sokuşturuyon. Ben savunmayacak demedim. İsterse savunsun Kizaru. Kizaeu Luffy'i tekleyebilecek bir saldırı gücü göstermedi. Marco dediğini de herkes deliyor. Onun iyileşmesi olay. Marco'ya saldırı vurmak hasar atmak sorun değil. İyilestiriyor. Sen Luffy hakkında yorum yapma bence.

Kizaru şov yapacaksa Luffy'nin ne Joy Boy olmasına gerek vardı ne de dünyanın en saçma gücünü uyandırmasına gerek vardı.

Bu adam bir arc önce hükümetin bile çekindiği,içinde bir tanrının ismi bulunan ve 800 yıldır hiç uyandırılmamış bir meyveyi uyandırmadı mı? Dünyanın en güçlü yaratığı olarak bilinen Kaido'yu ip yapıp atlamadı mı?

Bu ne şimdi demezler mi?
Nika çok kısa sürüyor. Kizaru geleceği görüyor galiba ve askeri disiplini var. Korsanlar gibi risk almaz. Ego savaşına girmez. İş bitirici karakterler bunlar. Adam nika bitene kadar savunma yapar hızlıca kaçar vs. Nika bitince tokatlar. Kaldı ki nikayı kaido bir kez yendi. Kizaru da yener.

Ağa şu Mihawk'i alakalı alakasız her yere sokuşturuyon. Ben savunmayacak demedim. İsterse savunsun Kizaru. Kizaeu Luffy'i tekleyebilecek bir saldırı gücü göstermedi. Marco dediğini de herkes deliyor. Onun iyileşmesi olay. Marco'ya saldırı vurmak hasar atmak sorun değil. İyilestiriyor. Sen Luffy hakkında yorum yapma bence.
Kizaru Wb'yi de deliyor. Luffy'e tek atabilir. Kabullen. Kizaru > Luffy

Bu Joy Boy bu kadar güçlü ise acaba 800 yıl önce savasi nasıl kaybetti? Kaybettine göre demek gücü herseye yetmiyormuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık