Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'dan kral hakili raime hakke yiyip "canım acıdı ehehehhe" diye tepki veren bir tipe dönüştü anakarakter. Herhangi bir ek savunma dahi yapmadan serideki en ağır saldırılardan birini hiçbir şey olmamış gibi tanklıyor. Ben merak ediyorum gerçekten Kaido dövüşünden sonra herhangi bir villiana hyplanan var mı aranızda? Şuan seride Nikayı yenmeyi bırakın dövüşürken zorlayacak bir karakter dahi yok, nikayı ağlatıp Akainu mu bufflar yoksa kıçından yeni bir karakter mi uydurur bilmiyorum ama bu durumun acilen değişmesi lazım.
Tom ve jerry

Dragon vs Akainu baya güzel dövüş olur ama Dragon'un gücü Akainu'ya ters. Bir rüzgar gelse Akainu'nun magma taşa dönüşür.

Sanmam dostum buna inanmiyorum.

Kaidodan daha güçlü çıkması mümkün değil dezavantajları olmadan savaşması mümkün.

Yüzde yüz ile savaşan bir kaidonun tom ve jery ile yenilmesi mümkün değildi.

Oda orada güzel oynadi kaidoya 50 tane dot attı öyle savaşıyordu luffy ile

Kaido şu anda seride top seviye savaşanlar arasında gördüğümüz en üst kişi, shanks kaidouyu durdurmuş deniyor ya shanks kaido ile pazarlik etmiştir.. savaştıkları yoktur.
Bir kere Im kesin Kaido’dan güçlü gelir Sabo’ya yarım attı neredeyse Sabo canını zor kurtardı.Beşli de Kaido gibi canavarlar onlar da güçlüdür o ayardadır.Birde Garling var Oda hükümeti böyle dengelemiş yoksa ittifaklar büyüdü hükümet güçsüz kalıyordu.
Hangi saldırısı?
Ona sorarsan havada bile öldürecek saldırısı var Kizaru canını kurtardığına dua etsin bırak tek yemeyi :hhh:

Kaido'dan kral hakili raime hakke yiyip "canım acıdı ehehehhe" diye tepki veren bir tipe dönüştü anakarakter. Herhangi bir ek savunma dahi yapmadan serideki en ağır saldırılardan birini hiçbir şey olmamış gibi tanklıyor. Ben merak ediyorum gerçekten Kaido dövüşünden sonra herhangi bir villiana hyplanan var mı aranızda? Şuan seride Nikayı yenmeyi bırakın dövüşürken zorlayacak bir karakter dahi yok, nikayı ağlatıp Akainu mu bufflar yoksa kıçından yeni bir karakter mi uydurur bilmiyorum ama bu durumun acilen değişmesi lazım.
Teach meyve iptaliyle ayar çekecek

Şu anda luffye eklenmeyen tek şey aslında dünyayı nika yaratmıştır bu evrenin gerçek tanrısıdır eksiği kaldı.

Hatta tüm şeytan meyveleri bile bundan olabilir evren üzerinde bu kadar torpilli bir ana karakter yok.

Nika olayı çıkması seri çok daha tatlı ilerlerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık