Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091: Sentomaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 108 61.0%
  • Orta

Kullanılan: 50 28.2%
  • Kötü

Kullanılan: 19 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav beni uğraştırma manga paneli arttırmaya şimdi 😂, kakuyu aldı iyi hoş almasa da tek atacaktı zoro zaten , çok bir işe de yaramadı sanjinin kakuyu baloncuğa alması, ayrıca sebebi belli, adaya kız koramiller gelince yakalanacak onlara sanji sonra robinden , namiden yardım isteyecek gene, kakuyu yakalamasa kim kurtaracak sanjiyi? robinle namiye musallat olacaktı zürafa adam. Kendi için yaptı herşeyi aslında !
Senin bu anlattığın hikaye ile söylediğin arasındaki bağlantı ne? Sen ilk başta Kakuyu alsın yeter gibisinden konuşuyorsun bende sana zaten yakaladı Kakuyu diyorum.Sonra yine hikaye anlatıyorsun.Sizin two piece panellerini merak ettim atabilirsin :p

Şu an zaten amiral seviyesi.Amiral seviyesi bir yonko.Kanıtı da ödülü 3 milyar amirallerin ödülü de 3 milyar.Yalnız bir nüans Luffy’e 3 verdiler Nika’ya vermedi hükümet o ödülü.Nika belki de 6 + vardır onu saklamayı seçtiler.Buradan çıkaracağımız sonuç amiraller de istese yonko olabilirlermiş piyasasına göre.İkinci sonuç ise Kaido’ya temassız falan vuran Luffy sanıldığı kadar güçlü değil amirallerle aynı seviye.
Bende zaten benzer birşeyi söylemek istedim. Lufy kaidouyu yendi. Hala amiral seviyesine yaklaşacak falan demek komik oluyor

Şu an zaten amiral seviyesi.Amiral seviyesi bir yonko.Kanıtı da ödülü 3 milyar amirallerin ödülü de 3 milyar.Yalnız bir nüans Luffy’e 3 verdiler Nika’ya vermedi hükümet o ödülü.Nika belki de 6 + vardır onu saklamayı seçtiler.Buradan çıkaracağımız sonuç amiraller de istese yonko olabilirlermiş piyasasına göre.İkinci sonuç ise Kaido’ya temassız falan vuran Luffy sanıldığı kadar güçlü değil amirallerle aynı seviye.
Luffy'nin G5'siz halindeki gibi Kaido ile bire bir fiziksel çarpışacak Amiral var mı bilmiyorum. Belki Akainu.

Luffy'nin G5'siz halindeki gibi Kaido ile bire bir fiziksel çarpışacak Amiral var mı bilmiyorum. Belki Akainu.
Saldırı gücü amirallerden yüksek olabilir ama genel toplamda amirallerle eşit olsa gerek 3 milyar ödülün tesadüf olduğunu sanmıyorum.Amirallerin fiziksel gücü de fazlaymış Kuzan’ın Garp ile aynı yumrukları attığını verdi manga.Luffy’nin amirallerden artısı temassız vurmak elbette ama o seviyeye de daha yeni çıktığı için geri kalan konularda geri bu yüzden mangaka Mihawk gibi bir ödül vermedi tam amiral ödülü verdi diye yorumladım.Kizaru’nun savunması iyiymiş amirallerin + olarak kuvvetli logiaları da var bununla dengeliyorlardır.Bence her amiralin ekstra bir özelliği çıkacak.Kuzan yumruklar Kizaru savunma Saka’nın da vardır bir tane daha numarası.

Saldırı gücü amirallerden yüksek olabilir ama genel toplamda amirallerle eşit olsa gerek 3 milyar ödülün tesadüf olduğunu sanmıyorum.Amirallerin fiziksel gücü de fazlaymış Kuzan’ın Garp ile aynı yumrukları attığını verdi manga.Luffy’nin amirallerden artısı temassız vurmak elbette ama o seviyeye de daha yeni çıktığı için geri kalan konularda geri bu yüzden mangaka Mihawk gibi bir ödül vermedi tam amiral ödülü verdi diye yorumladım.Kizaru’nun savunması iyiymiş amirallerin + olarak kuvvetli logiaları da var bununla dengeliyorlardır.Bence her amiralin ekstra bir özelliği çıkacak.Kuzan yumruklar Kizaru savunma Saka’nın da vardır bir tane daha numarası.
Saka'nın ileri seviye kral haki ;)

Abi bütün Amiral'ler 3 Milyar. Sen Akainu ile Aramaki denk mi diye düşünüyorsun?

Abi bütün Amiral'ler 3 Milyar. Sen Akainu ile Aramaki denk mi diye düşünüyorsun?
Amiral diye kastettikleri Aramaki,Kizaru ve Fujitora şu anda onu kapsamıyor Saka bence daha güçlüdür.Crocoda da iyi para varmış hani Elon Musk gibi adammış :D hükümetin verdiği paranın aynısını veriyor normalde koskoca hükümet daha fazla verir diye düşünürsun ama öyle olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık