Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091: Sentomaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 108 61.0%
  • Orta

Kullanılan: 50 28.2%
  • Kötü

Kullanılan: 19 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizin two piecede yazmıyordur ama kakuyu baloncuk silahıyla hapsetti zaten Sanji.Tüh keşke spoiler kutucuğuna alsaydım bu bilgiyi :p Ah şu enmacılar ahhh daha bu bölümde olan olaydan bile haberleri yok ama burada ahkam kesiyorlar.
Yav beni uğraştırma manga paneli arttırmaya şimdi 😂, kakuyu aldı iyi hoş almasa da tek atacaktı zoro zaten , çok bir işe de yaramadı sanjinin kakuyu baloncuğa alması, ayrıca sebebi belli, adaya kız koramiller gelince yakalanacak onlara sanji sonra robinden , namiden yardım isteyecek gene, kakuyu yakalamasa kim kurtaracak sanjiyi? robinle namiye musallat olacaktı zürafa adam. Kendi için yaptı herşeyi aslında !

Vegapunk'u öldürmek için CP0, Kizaru, Satürn, 9 koramiral ve 30 bin kişilik ordu, 30 tane savaş gemisi sence de çok fazla değil mi?

Luffy ve tayfası olmasa CP0 ve Serephim'ler çoktan işi bitirmişti. Bu kadar kişi sadece Vegapunk için gelmedi. Hasır Şapka tayfasının Egghead'de görülmesi sonrası bütün birimlere bilgi gönderiliyor ve yolda Kizaru'ya katılıyorlar.
Vegapunk o öldürsün diye cp0 yollanıyor. Daha sonrasında amiraller ve filolar buster call gerçekleştirmek ve wg nin istediği üç şeyi aldıktan sonra adayı ve geçmişi araştırdığı için vegayı imha etmeye geliyor. Sento nun seraphim kontrol yetkisi denizcilerden daha yüksek olduğu bir şekilde cp sentoyu aradan çıkarsa bile Vega üstte olduğu için Saturn geliyor. Adayı yok ederken çok kıymetli ve vegaya göre denizlerdeki en büyük güç serapların da yok edilmesi çok büyük kayıp olacağı için (düşünsene üç tane seraphim) Saturn geliyor. He ben demek istediğini anladım yazar buraya tayfa için getirdi katılıyorum ama oradaki herkes için adayı yok etmeye geldikleri biliniyor. Gelme planlarını ve filoları asla tayfanın orada olduğu bilgisine sahip olarak yapmadılar. Yoksa vegapunkı öldürmek için aşırı güçlü değil mi diyorsun ama düşün Vegapunk silah da üretiyor ve elinin altındaki herşeyi kendini kurtarmak için yok da edebilir silah olarak da kullanabilir. Ayrıca hatırla tamamen savunmasız ve silahsız Ohara adasına da aynı aşırı güçlü filoyla gelmişlerdi. İşler normal ilerliyor yani. Sorun yok.

Amiral seviyesine yaklaşacak he 😂
Komik
Şu an zaten amiral seviyesi.Amiral seviyesi bir yonko.Kanıtı da ödülü 3 milyar amirallerin ödülü de 3 milyar.Yalnız bir nüans Luffy’e 3 verdiler Nika’ya vermedi hükümet o ödülü.Nika belki de 6 + vardır onu saklamayı seçtiler.Buradan çıkaracağımız sonuç amiraller de istese yonko olabilirlermiş piyasasına göre.İkinci sonuç ise Kaido’ya temassız falan vuran Luffy sanıldığı kadar güçlü değil amirallerle aynı seviye.

Kizaru şakacı kişiliği nedeniyle Luffy'yi hemen yenmez, ona gelişmesi için fırsat verir. Luffy Amiral seviyesine çıkmak istiyorsa fırsat bu fırsat. :):good:
Şimdi Luffy savaş başlangıçlarında güçsüz gibi gösteriliyor. Benden Borsalino'ya bir öneri bıraksın şakacılığı da bir amiral bir imparatoru nasıl yener onu göstersin. Yoksa iş uzarsa Kizaru yaşlı adam kalp krizinden gider. Biz de bir amirali yendik diyemeyiz. Üzülürüz. En başından şansı varken o küçük fırsatı kullansın. Yani bir amiral imparator seviyesine çıksın fırsat bu fırsat. :)

wano da savaş alanından çok , şu örümcek kadınla gördük sanjiyi tam görev adamı , tasketeee robincwann , iyi ki germa genleri uyandı da az işe yarayacak. kakuyu falan alir belki.
Sanji'nin genlerden gelen zayıflığı kadınlar malesef. Onun dışında rakip filan dinlemez hepsini alaşağı eder. Kaldı ki Wano da rakibi Queen gibi yüksek ödüllü biriydi. Genleri uyandı içinden geçti.

Genleri yüzünden zayıflığını kullanıyorsunuz ama genleri sayesinde süper asker oluşuna laf ediyorsunuz. İşinize geldiği gibi.

Sırf Rokushiki tekniklerini öğrenmesi için hem Kaku hem de Lucci'yle kapışmasını çok istiyorum. Ayrıca 1.320 Milyar Beri'lik adamı rahat tokatlayan biri Lucci ve Kaku'ya takılacak biri değildir. Seri sonu amiral pataklarken görünce yan çizme sakın.

Kizaru şakacı kişiliği nedeniyle Luffy'yi hemen yenmez, ona gelişmesi için fırsat verir. Luffy Amiral seviyesine çıkmak istiyorsa fırsat bu fırsat. :):good:
@sensey senin bu amiral sevdana hayranım. Bu arc itibari ile amirallerin façası fena halde çizilecek. O zaman bahanen ne olacak acaba?

- Kizaru, Luffy'den sağlam bir dayak yer.

Sensey: Kizaru çok şakacı, bizim oğlanla şakalaşıyor. Yoksa bir amiral>Yonkou kesin yani.

Amiraller için fazla yüksekten uçma bence. Çünkü iki amiralin artık Zoro ve Sanji'nin rakibi olacağı çok net belli. Yani Korsan Kral'a rakip olacak kapasiteleri yoktur. Bir İmu var bir de Teach.

Ryokugyu'nun kişiliği ve yeteneği tam Zoro için biçilmiş. Bir de belinde kılıcı var. Dilim dilim doğrayacak puştu.

Kizaru'nun tekmeleri ve dayanıklılığının tayfamızdaki karşılığı da Sanji. Dış iskeletin verdiği sertlik, yüksek hız ve güçlü bacaklar.

Belki bir Akainu, Luffy'ye rakip olabilir. Meyve uyanışı ve Haoshoku Haki kullanabiliyorsa iki yıl öncekinden farklı bir seviye görebiliriz.

Yav beni uğraştırma manga paneli arttırmaya şimdi 😂, kakuyu aldı iyi hoş almasa da tek atacaktı zoro zaten , çok bir işe de yaramadı sanjinin kakuyu baloncuğa alması, ayrıca sebebi belli, adaya kız koramiller gelince yakalanacak onlara sanji sonra robinden , namiden yardım isteyecek gene, kakuyu yakalamasa kim kurtaracak sanjiyi? robinle namiye musallat olacaktı zürafa adam. Kendi için yaptı herşeyi aslında !
Zoro tek mi atardı Jdidkdkdkkdkdk e niye atmadı ilk karşılaştıklarında? Sanji Lucci'yi baloncuğa alsa Lucciye de tek atardı Zoro derdiniz. Ama baloncuk Zoro patladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık