Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence gelen Dragon olabilir. Dragon'un da Ohara'da Vegapunk ile bir alakası vardı diye hatırlıyorum. Onun dışında bir denizci gelmesi işi biraz değiştirir. Çünkü denizci tarafı baya bir güçlü olur. Ben gelenin bir denizci olduğunu düşünmüyorum.
Luffynin Kizaruya o kadar sasiracagini çok zannetmiyorum. Çünkü daha once bir kaç defa karşılaştı.

Aramaki King ve Queen'i birlikte alır, Ellerinde kelepçe vardı derler.
Aramaki Weevil'i alır, Weevil'i kandırdı, dövüşmedi derler
Şimdi de Luffy Kizaru için çok güçlü birisi geldi diyor, Başkası gelmiştir Kizaru olamaz diyorlar.
Asıl ahaber'in kim olduğu belli.
Hem bölümün adı Kizaru.
Hem yandaki panelde tayfa yayılan ışıkları sorguluyor.
Luffy Kizaru'yu hissederken arkasında ışık var.
Oda bilerek saçı parlıyor gözüksün diye Luffy'nin ışığa yakın saç kısmını beyaz çizmiş.

Benim anladığım Kizaru nedeniyle yukarıya ışık geliyor ve o şiddetten üstteki lab bile sallanıyor.
Ya da Kizaru Sento'yu çoktan geçip çatıya çıkmış. Sonraki bölüm Luffy'ye tekme atabilir.

6-7 yıl sonra ilk defa giriş yapıyorum siteye şu spoilerın son panelinden ötürü. Tüm mesajları tabi okumadım da şu Luffy'nin tepkisinin travma harici mantıklı bir açıklamasını bulan var mı ya? Sabaody'ye ikinci defa geldiklerinde Sentomaru'yla dalga geçmişti bildiğin, o adamın travması yok mu? Marineford'da Kuma'yla karşılaşınca travman yok muydu oğlum, niye dizlerinin bağı çözülmedi o zaman. Hiç Luffy'lik bir tepki değil travma muhabbeti, başka bir açıklama da bulamadım valla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık