Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2y sonra nasıl yenildikleri Pasifistaya Zoro ve Sanji beraber saldırdılarsa bence benzeri bir senaryo bekliyorum.Artık sağ ve sol kolların amiral seviyesi ile kapışma zamanı.Luffy zaten yonkou seviyesine geldi.Sonraki devler arc ında artık ikiside 1-1 amiral ile kapışacak seviyeye geleceklerdir.Kizarunun ışın kılıcını karşılayan zorro ve tekmelerini karşılayan Sanji.Normal koşullarda tadına doyum olmayacak vs olacaktır.Bekliyoruz bakalım.

Lucci'nin saldırısı Sentomaru'yu deldi ama Kizaru'nun saldırısını bloklamış. Bende ilk başta Sentomaru'nun, Lucci'nin hızına yetişemediğini düşünmüştüm ama sonraki bölümde Ashigara Dokkoi yaptığı halde durduramadığını görünce şaşırmıştım. Bu bölümde Sentomaru en iyi silahlanmaya sahip olduğunu yine yinelemiş.
Oda saçmaladı bence Sentomaru konusunda. İleri seviye silahlanmaya sahip bir karakter Lucci karşısında o kadar çaresiz duruma düşmemeliydi. Şimdi Kizaru'yu bloklaması garip duruyor.

Seride güçte yok denge de, ne olsa şaşırmayı bıraktım. Px Hancock kendi mi aşık oldu yoksa gerçek hancock yüzünden mi öyle hissediyor. Shichi duygularını aktarmayı başardıysa px ler kendilerini saldırmazlar. Shichiler bunları kullanabilir.

Bilmedikleri ortama koca bir orduyu sokmaları aptallık o zaman. Ne malum güçlü bir silahla toplu katliam yapmayacağı?

Ayrıca Vega için cp0 yeterli görüldü hükümet tarafından. Luffy’nin orada olduğu bilgisi alınınca emir beklenmesi söylendi ve Gorosei, Kizaru ve bu ordu toplandı Yonko Luffy için.
Orduyu adaya doğrudan sokmuyorlar, tedbir amaçlı kalabalık ve güçlü geliyorlar. Kalabalık gelmelerinin bir diğer amacı da yanlarında bir Gorosei olması.
CP ajanları gizlilikle suikast yapmaları için gönderildi, yüz yüze dövüşte yeterli görüldükleri için değil. Zaten içeri dostmuş gibi sızmaya gelmişlerdi. Vegapunk gibi biri için oraya üç cp ajanı iki kor amiral göndermezsin, adada tek başına duruyorsa bile ciddi bir kuvvet gönderirsin.

Oda saçmaladı bence Sentomaru konusunda. İleri seviye silahlanmaya sahip bir karakter Lucci karşısında o kadar çaresiz duruma düşmemeliydi. Şimdi Kizaru'yu bloklaması garip duruyor.
Evet o dediğine katılıyorum. Lucci'yi şişirmek için mi yaptı yoksa Lucci gerçekten çok ileri seviye mi onu kestiremiyorum. Kizaru'nun saldırısını bloklayıp da Lucci'nin saldırısını bloklayamamasından başka bir şey çıkaramıyorum.

Who's Who, 12 yıl önce Lucci'ye denk güçte olduğunu söylüyor. Hapis yıllarında belli ki bir gelişim göstermemiş. Ne kadar süre hapis yattığı konusunda emin de değiliz. Meyvesi Antik Zoan olmasına rağmen maksimum seviyesi YC3'tü. Jack'ın hantallığının aksine çok hareketliydi. Lucci'nin daha iyi Rokushiki teknikleri kullanıcısı olduğunu hem Rokushiki tekniklerini eksiksiz kullandığından hem de Rokushiki tekniğinin gizli iki yeteneğinden biri olan Rokuogan kullanabildiğinden anlıyoruz. Bunun üzerine bir de meyve uyanışı yapmış durumda. YC1 olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim ama daha fazlası mı değil mi onu daha sonra göreceğiz!?

Seride güçte yok denge de, ne olsa şaşırmayı bıraktım. Px Hancock kendi mi aşık oldu yoksa gerçek hancock yüzünden mi öyle hissediyor. Shichi duygularını aktarmayı başardıysa px ler kendilerini saldırmazlar. Shichiler bunları kullanabilir.
Muhtemelen Seraphim’ler sadece yapıldıkları kişilerin güçlerini değil, duygusal yönlerini de alıyorlar.

Sence Seraphim’lerin devasa baloncukların içinde olmasının sebebi S-Bear yüzünden midir?Yani S-Bear Kuma’nın yeteneğini kullanarak kendini ve diğer Seraphim’leri bu baloncukların içine katmışsa şayet S-Bear Luffy’lere yardım etmiş demektir.Yani S-Bear, Kuma’nın duygusal yönünü de almış sonucuna varabiliriz.

Yeter yeter yeter kan istiyorum göz yaşı istiyorum şafak kemiklerine saplanmış levye görmek istiyorum Zeno paradoksu gibi karakterler sürekli yaklaştığı halde birbirlerine dokunamıyorum yeter...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık