Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090: Kizaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 75 54.0%
  • Orta

Kullanılan: 44 31.7%
  • Kötü

Kullanılan: 20 14.4%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ve Bonney arasında aşağıdaki gibi diyolog olabilir.İlerde mutlaka küçük bir flashback görebiliriz bununla ilgili.Sonucta hala Kuma marajoese tırmanmaya çalışıyor.Ve bunula ilgili gerçekler ortaya çıkacaktır.

Biz olan biteni söyledik 😌

Lucci eğer ki hükümete yanlış bilgi verdiyse yani hükümeti bile isteye kandırdıysa profil resmimi bir haftalığına Lucci yapacağım.Lucci böyle birşey yaparsa fanı olurum valla!😍😍😍

Oda inşallah beni Lucci fanı yapmaz!

Sözüm söz!

Son düzenleme:
Kizaru'ya belki ilk ve tek ayar veren Marco idi. Sonrasinda yardim alarak saldirdi. Meyve güçlü ancak kendine çok güveniyor gibi. Sentomaru çok zorlayacagini sanmam. Öldürmeyebilir ancak çabuk geçecektir. Kaçma olayi muhtemelen iptal olacak. Tayfa oda feyk atmaz vs. olursa façasini fena çizecek gibi.

Kizaru'ya belki ilk ve tek ayar veren Marco idi. Sonrasinda yardim alarak saldirdi. Meyve güçlü ancak kendine çok güveniyor gibi. Sentomaru çok zorlayacagini sanmam. Öldürmeyebilir ancak çabuk geçecektir. Kaçma olayi muhtemelen iptal olacak. Tayfa oda feyk atmaz vs. olursa façasini fena çizecek gibi.
Sanji’nin rakibi. Şu an Oda bilerek Sanji’yi geri planda tutuyor. Ansızın Robin’e gelecek bir zarar durumunda Sanji Başganımız Kizaru maymunundan lamba yapacaktır. Gorosei dayı çok güçlü çıkmazsa ve bizimkiler savaşmayı tercih ederse, yeni gece lambamız hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık