Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1089 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadın direkt çukurun içine düştü. Öyle bir yazmışsın ki sanki yere yerdende yuvarlanıp magmaya düşmüş gibi.

Direkt Puncture Wille'n açtığı devasa çukura düşüyor. Ayrıca orada magma olmasa su yani deniz olurdu. Law bilerek derine diyerek kılıcı toprağın dibine kadar indiriyor
Magma su falan olmasa işte ayağa kalkacak. Oldu vallahi ne güzel. O zaman luffyi denize ışınlasın aha yendim bu mu yani.

Oda topyekûn bir savaştan ziyade adım adım bitirecek herhalde bu denizcileri ve hükümeti. Yani şu kadronun(denizciler) burdan sağ çıkması imkansız.

King karşısında bir Kid yada Law hayal et Zoro kadar efor sarf ederler mi? Kid yerine bir Zoro yada Law yerine bir Zoro koysak Bigmom düşer mi? Zoro şuan balon durumda. Yeni dünyaya girdiğinden beri saçma bir eşleşme sistemi ile ilerliyor. Benim gözümde Dressrosa Law ve Zoro yakındı ama Oda Wanoda bunu değiştirip Zoro'yu bir tık aşağılarına yerleştirdi. Shankstan bir tık güçlü olacak ama seri sonunda diye belirttim. Zoro anlık güç artışları yaşıyor yeni dünyadan beri. Şuan onlardan bir tık güçsüz ama bu arc sonu da onlarla eşit yada bir tık güçlü hale geldiğini göreceğiz. Şuana kadar gösterilen Zoro için en güçlü Koramirale eşittir diyorum kötü bir şey değil bu Amiralin kapısının önü
1089'un en saçma yorumunu buldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık