Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1089 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence CP0 vs Bizim Filo yolda.

Cavendish vs Lucci
Bartolomeo vs Kaku
Sai vs Jabra
seriyi okumuyorsunuz herhalde. Anlasma yapildi luffy arkadaslarina, luccinin zarar verecegini bildigi icin ilk benimle dovusceksin dedi lucci de kabul etti. Cavendish falan lucci karsisinda tirt. Ellemeseydi madem nasil parmak atardi tayfaya bunu biliyor gayet luffy ondan anlasti.

Ayrıca Big Mom'ın bombalara dokunmak istemesi sesinin neden çıkmadığını anlamak içindi. Kadın bunu denemek istiyor, kendi söylüyor.

Dokunduğunun bomba olduğunun da farkında. Ya salak ya da bombanın kendisini alt edemeyeceğinin farkında olarak bunu yapıyor. Alt edemeyeceğini de buradaki herkesin net bir şekilde biliyor olması lazım. İşinize göre yorum yapmayın.

Luffy'i öldür, seni affedelim deseler koşa koşa gider. Sentomaru ise hep onurlu bir adamdı. Çakma Luffy'den tiksniyordu hatta Mugiwara'nın ismini karalama diye.

Zaman atlaması sonrasında Lucci ve Kaku arasında ciddi bir fark kalmamış gibi. Stussy en azından ayrı tutmadı ikisini. Cavendish ve Barto da bence birbirlerine yakın isimler, en azından Barto'nun meyvesi sayesinde öyle. Böyle eşleşme olursa hoşuma gider, bizim tayfa artık bu isimlerle uğraşmamalı.
Karakter okumalariniz tam dogru degil.
Lucci kotu bir karakter dogru ama pure evil biri.

Yalan soyleyemiyor. Bu konuda luffy gibi ama luffynin evil versiyonu .

Tayfama zarar verecek misin diyor luffy
seni oldurtukten sonra diyor.

Luffy haric kimseye zarar vermez tayfadan.

yalana oynayabilir ama hic yalan soylemedi luffye karsi. Hatta kaku bile cemkiriyordu neden bu kadar acik konusuyorsun diye hezeyan ediyordu.

Bilincini tamamen kapatan bir şey varsa magma net olan bu. Magma ya da denize düşmeden bir yerde bombalar üzerinde patlasa ayılır kendine gelirdi bir yerde yine
Adadayken patlayan bomba bile gözlerinin gitmesine sebep oluyor. Delikte patlayan bundan çok daha etkiliydi. Kadının bilinci o bomba sayesinde kapanıyor. Lav yüzünden de ölüyor.

Bombanın etkisini küçümsemeye çalışıyorsunuz ama gerçek bu maalesef. Bomba o savaşın kazanılmasındaki en büyük etkenlerden biri.

Adadayken patlayan bomba bile gözlerinin gitmesine sebep oluyor. Delikte patlayan bundan çok daha etkiliydi. Kadının bilinci o bomba sayesinde kapanıyor. Lav yüzünden de ölüyor.

Bombanın etkisini küçümsemeye çalışıyorsunuz ama gerçek bu maalesef. Bomba o savaşın kazanılmasındaki en büyük etkenlerden biri.
Saliselik bir gidişi ne kadar da ciddiye alıyorsun.

Yahu bomba olmadan magmaya düşseydi de bu kadın oradan çıkamazdıııı........ Kadın gücünü kullanamıyooooor. Magmaya düştüğünde de deniz etkisi olup taşlaşıyoooordur.

Karakter okumalariniz tam dogru degil.
Lucci kotu bir karakter dogru ama pure evil biri.

Yalan soyleyemiyor. Bu konuda luffy gibi ama luffynin evil versiyonu .

Tayfama zarar verecek misin diyor luffy
seni oldurtukten sonra diyor.

Luffy haric kimseye zarar vermez tayfadan.

yalana oynayabilir ama hic yalan soylemedi luffye karsi. Hatta kaku bile cemkiriyordu neden bu kadar acik konusuyorsun diye hezeyan ediyordu.

Hee ben de Luffy'i öldür seni affedelim derler dedim. Lucci de, Luffy'i öldüreceğini söylüyor senin de dediğin gibi... Neden gorosei ile birlik olmasın cidden bir af durumu olursa? Ben yanlışlık göremedim. :bilmem:

Karasakal gemilerinden biri de ada yakınındaydı. Öğrendik ki teach adaya resmiyet kazandırmak istiyor. Garp ölmediyse ok ama gittiyse elleri boş kalıyor. WG bayrağı dalgalanan gemiyi görmemek absürt olur ama içinde kadim olduğunu bilmemeleri normal. Belki salak ejderlerden biriyle pazarlık yaparız diyerek risk alıp sataşırlar. Robin yada Luffy için gelip böyle bir artı şanslı olduklarını düşündürür. Tabi Kizaru nun gemiden hemen ayrılması gerekli bu iş için. Bu sayede kadimlerden birinin gücünü ezik bir lucci vs. Yada Luffy üzerinde görmek yerine karasakallar üzerinden anlatır bu da gene bizim tayfanın habersiz kalmasına yarar. Ne zaman rakibini tanıdığı dövüşe girmiş ki tayfa. İkinci bir senaryo olarak karasakal gemisi bir nedenden ötürü gene arıza çıkaracak ama bu sefer Kizaru icabına bakmak için dönecek ve tayfa kaçacak. Benim aklıma şuan başka senaryo gelmiyor. Tayfa kaçsa, vegapunk ta yanlarında gitse bunlar babayı almaya gelmezlerdi. Mutlaka bir planları vardır. Ama ne bizim tayfanın ne kadimin ne de amiralin orada olduğunu bilmeden, Vegapunkın hainlik içinde olduğunu bilmeden ne almaya gelmiş olabilirler??

Saliselik bir gidişi ne kadar da ciddiye alıyorsun.

Yahu bomba olmadan magmaya düşseydi de bu kadın oradan çıkamazdıııı........ Kadın gücünü kullanamıyooooor. Magmaya düştüğünde de deniz etkisi olup taşlaşıyoooordur.
Baktım da tutunduğu zemin parçalanıp düşünce delik iyice büyüyor ve tutunacak yer hiç kalmayıp serbest düşüşe geçiyor, şansı yokmuş hiç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık