Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1089 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu panelin ayrı bi büyüsü var. Tek sahnede Kizaru'ya kanım kaynadı. Gorosei tepesini fazla attırırsa Homelander'a bağlar alayına gider.

Tek panel ile iyi bir duygu verdi cidden. Bunu başaran bir de Big Mom var benim için, çaylak Kaido'ya ablalık yaptığı tanışma anı. Bir de diğer denizcilerle birlikte makarna yemesi hoştu. İsterse o da etin en alasını yer ama tam bir komutan gibi davranmış.

Sanıyorum bölüm boyunca ilgimi çeken tek şey Usopp'un geri dönmesi oldu. Keşke taşlaşmış olduğu zannedilirken Sogeking olarak felan çıkagelseydi ama buna da şükür diyorum şimdilik.
Bir şey sorsam ya da ben kaçırdım bilmiyorum da Boa nın seraphimi Usoop u taşa felan çevirmemiş miydi? Ee bunlar düzelmiş.
Muhtemelen Vegapunk, S-Snake'e düzelttirmiştir.

orada dalga geçiyor beckman ile, sonra saldırıya devam ediyordu zaten.
Akainu da dalga geçiyordu dimi? Luffy denizaltı ile denize götürülüyor. Shanks de orada, BUGGY'NİN, Luffy'e hasır şapka teslimini yapıp denizin altına girene kadar beklediler. Luffy'inin kaçmaması için canla başla uğraşan amiraller, dalga geçmek için boş zamanı harcamaya vakitleri var mı??? Belki de sen dersin, onlar Buggy'nin gücünü fark ettiler de buggy denizaltının yanındayken Kizaru oraya saldıramadı diye.
KİZARU, BEN BECKMAN'DAN KORKTUĞU İÇİN DURDU. BUNU KABUL EDİN ARTIK. SONRA LUFFY TAYFASI DENİZ ALTINA BİNİNCE, SHANKS VE TAYFASI LUFFY'İ MÜCADELESİNE BIRAKTI. DİĞER AMİRALLER BU YÜZDEN YENİDEN SALDIRIYA TEKRARDAN GEÇTİ.

Akainu da dalga geçiyordu dimi? Luffy denizaltı ile denize götürülüyor. Shanks de orada, BUGGY'NİN, Luffy'e hasır şapka teslimini yapıp denizin altına girene kadar beklediler. Luffy'inin kaçmaması için canla başla uğraşan amiraller, dalga geçmek için boş zamanı harcamaya vakitleri var mı??? Belki de sen dersin, onlar Buggy'nin gücünü fark ettiler de buggy denizaltının yanındayken Kizaru oraya saldıramadı diye.
KİZARU, BEN BECKMAN'DAN KORKTUĞU İÇİN DURDU. BUNU KABUL EDİN ARTIK. SONRA LUFFY TAYFASI DENİZ ALTINA BİNİNCE, SHANKS VE TAYFASI LUFFY'İ MÜCADELESİNE BIRAKTI. DİĞER AMİRALLER BU YÜZDEN YENİDEN SALDIRIYA TEKRARDAN GEÇTİ.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık