Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşine gelmediği için saçma oluyor WB'yi o hareketinden sonra belli seviyeye indirdim ben zaten.

Prime Garp yanina 2 tane kor alıp Kaido ve tayfasını alamaz diyorsanız zaten benim dediğim seviyede görüyorsunuzdur Garp'ı.
O zaman sana göre WB gidip tek başına Kaido ve tayfasıni indirebilecek güçte. Peki niye yapmadı?

WB denizci değilki gidip indirsin.

Garp'ın denizciliği çok övülür ya hani Ace'i mesela bu yüzden kurtarmamıştır çok bağlıdır ya, işte o şekilde denizciliğe bağlı adam WB ve Roger gücündeyse ortamda yonkou bırakmamalıydı.
Wb denizci değil ne alaka rakipleri sonuçta? Kaido'ya girebilirdi. Roger, Bm'ye girebilirdi.

Önceden hadi yonkoular beraber hareket eder diyebilirdim ama şimdi mangayı okuduktan sonra alakası bile yok. Wg istese yonkoular birbirine bile kırdırabilirdi. Mom ile Kaido bile birlik olmamış ortak geçmişlerine rağmen. Ayrıca öyle özel ekip kurmaya da gerek yok. Cpo tarzı gizli bir yapılanma ile ortalığı karıştırıp dengeleri değiştirsen yeter, o zaman seri ilerlemez orası senaryo. Benim dediğim Garp şov yapmayı seviyor, niye kafa dedeye yapmış sadece onu diyorum. Garp'a amiral seviyesi diyordum fuji seviyesi çıktı şimdiki hali.
Fuji dediğin adam şuan bu ada da olsaydı ada yok olmuştu

Önceden hadi yonkoular beraber hareket eder diyebilirdim ama şimdi mangayı okuduktan sonra alakası bile yok. Wg istese yonkoular birbirine bile kırdırabilirdi. Mom ile Kaido bile birlik olmamış ortak geçmişlerine rağmen. Ayrıca öyle özel ekip kurmaya da gerek yok. Cpo tarzı gizli bir yapılanma ile ortalığı karıştırıp dengeleri değiştirsen yeter, o zaman seri ilerlemez orası senaryo. Benim dediğim Garp şov yapmayı seviyor, niye kafa dedeye yapmış sadece onu diyorum. Garp'a amiral seviyesi diyordum fuji seviyesi çıktı şimdiki hali.
Mevcut Yonko'dan üçü eskiden aynı tayfadandi.

Madem Garpa sallıyor herkes bende eskiden makarasına yazdığım bir şeyi atayım xD (bi spoilerdan sonra yazdım galiba)

Herhangi bir Yonkou basma olayında Yonkouların da istibahrat ağı var ve bundan haberdar oluyorlar. Adamlar salak değiller. İttifak kurabiliyorlar böyle birşeyde. Ayrıca Roger neden ona dalmadı o buna dalmadı diyorsunuzda. Hiç biri rakip filan değildi birbirine. Herkesin hayali hedefi başkaydı. Kendi yollarında gidiyorlardı.

O zaman sana göre WB gidip tek başına Kaido ve tayfasıni indirebilecek güçte. Peki niye yapmadı?
WB gidip dalmaktan hiç bahsetmedi zaten. Aç o bölüme bak.
Wb denizci değil ne alaka rakipleri sonuçta? Kaido'ya girebilirdi. Roger, Bm'ye girebilirdi.
Bigmom bile Kaido'yu kardeşi gibi görüyordu. Onların arasındaki durum farklı çıkabilir şebek tayfasında.

Neyse dediğim gibi Garp'ı Roger ve WB seviyesi görmüyorum hiç görmemiştim, hiç de görmem muhtemelen.

WB’nin mentale uymuyor sürekli birilerini gidip indirmek adam hayalindeki aileyi kurmuş denizde kendi macerasına,eğlencesine bakıyor gidip niye birilerini indirsin ki? Garp’ın mesleği bu WB dümdüz korsan.

Kaido olayında da üzerinde 10 küsür yıl geçtikten sonra öğreniyor seride hiçbir karakter kendi başına gidip o oluşumu ortadan kaldıramaz bunu Wano’da gördük zaten. Tayfayla giderse de onunla denizde kalmayı seçen ailesinden bir çok kişiyi sadece intikam için kaybetme ihtimali var , önceliği ailesi olan birinin bu tercihini şahsen ben yadırgamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık