Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orada bunun cevabını yazmışım zaten ejderler istemyebilir ama Garp ejderleri mi takıyor yani ejderler yapma dedikleri için mi yapmamış ?

Roger'ın peşinden gitme diyen doğrudan kendi üstünü bile saymayan biri Garp.
Tamam da Garp ve Roger farklılar bire bir dövüşüyorlar ayrıca o zamanlar Garp'ın ekibide var. Bu BM ve Kaido için geçerli değil dinlemese bile gidip oraya girmek ölüsünü çıkarır her türlü.

Tamam da Garp ve Roger farklılar bire bir dövüşüyorlar ayrıca o zamanlar Garp'ın ekibide var. Bu BM ve Kaido için geçerli değil dinlemese bile gidip oraya girmek ölüsünü çıkarır her türlü.
Nasıl ölüsünü çıkaracaklar prime garp vs daha en güçlü halinde olmayan kaido ve tayfası

En fazla Garp'a bir iki tane koramiral gücünde adam gerekir.

Şimdi benim Garp'ı her zaman Roger ve WB kadar güçlü görmeme sebebim buydu.

Bu adam Roger ve WB kadar güçlüysa ortaya iki ihtimal çıkıyor.

1.si yonkouları ezmek istemedi ki bu saçma
2.si yonkouları ezmesine izin vermediler ki bu da saçma.

İzin çıkmayabilir hükümetten ama Garp izni takacak bir karakterde görünmüyordu.

Roger, WB > Garp en büyük olasılıktı.
Red kızma da sebep buysa çok saçma. Wb ve Roger diğer yonkoları mı indirmiş? Şimdiye kadar ne yapmışlar herkes bir yere kurulmuş fazla ciddi hamle yapmıyorlar. Düzen devam ediyor. Garp solo İmparator adası yok edecek güçte değil.. kimse değil.

Red kızma da sebep buysa çok saçma. Wb ve Roger diğer yonkoları mı indirmiş? Şimdiye kadar ne yapmışlar herkes bir yere kurulmuş fazla ciddi hamle yapmıyorlar. Düzen devam ediyor. Garp solo İmparator adası yok edecek güçte değil.. kimse değil.
WB denizci değilki gidip indirsin.

Garp'ın denizciliği çok övülür ya hani Ace'i mesela bu yüzden kurtarmamıştır çok bağlıdır ya, işte o şekilde denizciliğe bağlı adam WB ve Roger gücündeyse ortamda yonkou bırakmamalıydı.

Garp arkasına ordu alıp Kaido'nun inine mi girecek? Daha önce denizcilerin çektiği bütçe sıkıntısından bahsedildi, daha önce gördük ki tek bir gemiyle bile girmeye çalışsanız geminiz bertaraf oluyor ki bu meyve kullanıcıları için büyük bir sıkıntı big mom bunu en iyi şekilde deneyimledi zaten gemi hasar aldığı an bitiyorsun sen, her şekil çok uç senaryolar düşünüyorsunuz garp gelsin mesela kaido'dan daha güçlü olsun ki Garp'ın kimin daha güçlü olduğunun bilmesi pek mümkün değil sonuçta yıllardır savaşmamış belki de hiç savaşmamış insanlar ama buna rağmen garp kendine denk gördüğü kaido ile savaşmaya gitsin Kaido'nun diğer adamları oturup izleyecek mi? Garp'ın öyle king queen hatta ulti seviyesi elit adamı muhtemelen ya yoktur ya da azdır, Nereden baksan elinde patlar bu senaryo
Garp gel dese denizcilerin yarısı gider oraya, kuzan bile herifin öğrencisi çıktı onu götürür.

Ben kendi cevabımı aldım WB ve Roger'ın iyi ihtimalle bir tık altı, kötü ihtimalle iki tık altı. Zaten WB en güçlü insan deniliyorsa Garp'tan güçlü olduğu açıktır.

WB denizci değilki gidip indirsin.

Garp'ın denizciliği çok övülür ya hani Ace'i mesela bu yüzden kurtarmamıştır çok bağlıdır ya, işte o şekilde denizciliğe bağlı adam WB ve Roger gücündeyse ortamda yonkou bırakmamalıydı.
WB en güçlü adam diye anılırken gidip tek başına intikamı almamış. Garp'tan her şeyi bırakıp tüm Yonkou'lari sırayla elden geçirmesini bekliyorsun. Akainu bunu herkesten çok istiyor. Ama o bile işleri böyle yapmiyor. Çünkü böyle olmuyor bu işler. Yani çok saçma bir şey yorum bu.

Dediğini yapan tek isim Luffy bu arada.

Sırayla elden geçiriyor yiğidim.
:D

WB en güçlü adam diye anılırken gidip tek başına intikamı almamış. Garp'tan her şeyi bırakıp tüm Yonkou'lari sırayla elden geçirmesini bekliyorsun. Akainu bunu herkesten çok istiyor. Ama o bile işleri böyle yapmiyor. Çünkü böyle olmuyor bu işler. Yani çok saçma bir şey yorum bu.
İşine gelmediği için saçma oluyor WB'yi o hareketinden sonra belli seviyeye indirdim ben zaten.

Prime Garp yanina 2 tane kor alıp Kaido ve tayfasını alamaz diyorsanız zaten benim dediğim seviyede görüyorsunuzdur Garp'ı.

Nasıl ölüsünü çıkaracaklar prime garp vs daha en güçlü halinde olmayan kaido ve tayfası

En fazla Garp'a bir iki tane koramiral gücünde adam gerekir.
O zaman dünyaya tehlike arz etmiyorlardı ki onlar. Roger'i bile peşleme sebepleri Roger başka şeylerin peşinde olduğu içindi resmen. Kaido olsun BM olsun bunlar hiç bir zaman One Piece kovalamadı.
Dünyanın tarihini merak etmediler. Hukumetle anlaşıp bazı adaları devraldılar silah desteği sağladılar vs bu tip olaylar vardı.

Bu tip şeyler olmasaydı hükümet hadi gidip şunları da yıkalım diye diye hepsine zıplardı ama onlarda salak değiller bunu duydukları zaman ittifak kuracaklardı. BM ile Kaidonun ittifakı bile bir dünya askerin heba olması demek. Güç dengesi diye birşey var. Burada da denge politikası güdülüyordu.

Peki buna karşı Yonkou'larin birlik olmayacağı ne malum?
Önceden hadi yonkoular beraber hareket eder diyebilirdim ama şimdi mangayı okuduktan sonra alakası bile yok. Wg istese yonkoular birbirine bile kırdırabilirdi. Mom ile Kaido bile birlik olmamış ortak geçmişlerine rağmen. Ayrıca öyle özel ekip kurmaya da gerek yok. Cpo tarzı gizli bir yapılanma ile ortalığı karıştırıp dengeleri değiştirsen yeter, o zaman seri ilerlemez orası senaryo. Benim dediğim Garp şov yapmayı seviyor, niye kafa dedeye yapmış sadece onu diyorum. Garp'a amiral seviyesi diyordum fuji seviyesi çıktı şimdiki hali.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık