Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy için yazdıklarım, Zoro için de geçerli. Bu adamlar yıllardır aktif olarak savaşıyorlar. Sürekli eğitim görüyorlar. Coby iki sene önce tek yedi Luffy'den ve sıradan bir vuruştu o.

Bütün lordlarla muhatap oldular, Amiral gördüler, Enies Lobby bastılar, Dof'u indirdiler. Kaido'yu indirdiler. Denizde savaştılar, havada savaştılar.

Peki Coby eğitim dışında ne yaptı? Rocy Port falan var, netliği belli değil.

Kaldı ki Zoro da, Luffy de zirve isimlerden eğitim gördü 2 sene. Coby direkt böyle bir saldırı yapacaksa, sırf Luffy ile tanışık diye torpilden yapar. Zorlama bir güç veriyorlar.
Koby'e Luffy ile tanışıklık torpilinden çok Kahraman Garp yani Roger'ın rakibinden (((Gerçi sonradan bize gösterilen Rezil olan ve WB'den bile güçsüz olan fasa fiso Garp oldu artık-Rezil E.Oda sağolsun-))) küçüklüğünden beridir eğitim gördü. Hem de 2 seneden fazladır Koby görüyor eğitimi.

Oda cidden bu konuda sıçtı. Bogard'a ne oldu. Acaba kalp krizi bir şey vurdu da off panel gömüldü mu reyiz?
Oda cidden bu konuda sıçtı. Bogard'a ne oldu. Acaba kalp krizi bir şey vurdu da off panel gömüldü mu reyiz?
Bence Bogard, aslında çok gizli olan bir ejder ajanı mı neydi? Hani şu Shanks babası diye tabir ettiğimiz adam gibi. Sadece Garp çok büyük bir şeylere kalkışmasın diye onu durdurabilmek için yanına gizlice konulmuş olabilir. Garp da bunu fark etmiş olabilir🤔

Bence Bogard, aslında çok gizli olan bir ejder ajanı mı neydi? Hani şu Shanks babası diye tabir ettiğimiz adam gibi. Sadece Garp çok büyük bir şeylere kalkışmasın diye onu durdurabilmek için yanına gizlice konulmuş olabilir. Garp da bunu fark etmiş olabilir🤔
Ejder ajanı değil de Sengokunun yanına koyduğu biri olabilir. Sengoku emekliye ayrılınca ona da başka görev verilmiştir.

Kuzan buzuyla garpı delip geçmemiş olabilir belki sadece vücudunun üstünden buz yapmıştır sanki delmiş gibi. Nedense hala içimden bi ses kuzan iyi biri diyor, garpı yaşatıcak bi şekilde
Sağ alt panelde herşey belli zaten .Kuzan hainse Gaep öldü Kuzan hain değilse" Anı yaşa" var ya işte bu yüzden yine öldürdü.

Oda bey sanırım luffy,dragon buluşması için böyle bir kurgu yoluna gitti. Olayı duyan luffynin kaygısız kalmayacağını düşünüyorum. Bir sonraki savaşımız hasır şapkalara karşı karasakal korsanları olacaktır.

O paranın kaç misli vardır onlarda şimdi...
İmkanı yok o kadar paralarının olması. 1 milyar üstü paralar seride oldukça uçuk rakamlar, en basitinden Sunnyin ve Rogerın gemisinin inşasında kullanılan o özel tahta 200 milyon civarı para ediyor. Bizimkiler de o parayı altından bir şehri yağmalayarak elde ettiklerini satarak kazanmıştı. Buggy'nin iflas ettiğini de zaten biliyoruz.
Genelde kimsenin indirip ödülünü alamayacağı varsayılan tiplere 1 milyar üstü ödüller veriliyor gibi, o seviye ödül avcısı yok direkt. Yani büyük ihtimalle amirallere vesaire ödül verirken gerçekten birinin yakalamasını beklemiyorlardı sadece tehdide göre (Ve tabii kendi liderlerinin ödülünü geçmeyecek şekilde) verebilecekleri en yüksek ödülü verdiler.

Benim tahminim Odanın Garpı öldürmemesinin sebebi bu. BB tayfası Garpı ödülü için Cross Guilde vermeye çalışacak, bunlar veremeyince ya borcu karşılamak için BB ile ortaklığa girecekler ya da BBye karşı bizimkilerle ittifak yapacaklar. Shanks tayfası da taraflardan biriyle ittifak yapınca Yonkoular ikili ittifaklara ayrılacak.

Bizden geçti böyle şeyler. Hem beni ona katlayacak manyak fanlar var.
Bence yine de denemelisin. Hem belki kazanırsan, bizden E. Oda'ya mesaj olarak sonradan batırıp da yazdığın serinin taaaa..... diye bizim adımıza hesap sorarsın. Garp'e neden bu kadar rezillik verdinnnn? Çizgi film durumu ve başroldeki ana karakter olan Nika, Luffy'i alır mı? İleride ona hükmetme gibi bir durum olur mu?... Ama öncelikle Garp'ı söyle😭😭😭

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık