Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Foruma ve spoilerlara yeni bakma fırsatım oldu. Harbiden bir bölüm nelere kadirmiş onu da görmüş oldum. Tabi sevilen bir karakterin hakkının bu derece yenmesi üzücü gerçekten onu söyleyebilirim. Ben çok umursamazdım kendisini o yüzden raw ı şu şekil okudum:

İşin iyi yanından bakarsanız en azından Garp ın sadece "çok iyi korsan dövüyor" dan ibaret olmadığını görmüş olduk. Kendisi aynı zamanda gelecek nesile inanılmaz derecede önem veren bir insanmış. Tabi serinin kendisine bakınca kendisini çok da ön plana çıkaran bir kişilik özelliği sayılmaz ama hiç yoktan iyidir. :D

Son düzenleme:
Uzun uzun içimi dökesim var ya . Neden lan niye böyle bölüm çizdin . Garpın adaya gelişi ama adadan çıkamayışı .

Garptı bu adam , Roger ile dövüşüyordu, Xebec ile dövüşüyordu , isminin geçtiği ülkelerde güven vardı . Luffynin dedesiydi , torpilli meyvesi yoktu kendi çalışarak canavarlaşmıştı.

Böyle bir karakteri neden Teach şoparının 3-5 adamına yem ettin .

Neden Koby için feda ettin bu adamı . Başka yolu yok muydu ?

Hadi gözden çıkarmak istedin serideki rolü bitti dedin neden daha zorlu bir savaş çizmedin . 3 bölümde adamı indirdiler . Üstelik karşı tarafta bir kayıp bile yok . Ağır hasar yok

Neyse …

Bu seride zaten bi kaç karakter vardi showunu beklediğim. Belki bu seriyi onun için takip ettiğim. Bu nedir a ...... pembe bi su samuru için harcanir mi olm bu efsane karakter. Onu da tanri yap bari. Tom ve jerry olsunlar luffyle ikisi.

Uzun uzun içimi dökesim var ya . Neden lan niye böyle bölüm çizdin . Garpın adaya gelişi ama adadan çıkamayışı .

Garptı bu adam , Roger ile dövüşüyordu, Xebec ile dövüşüyordu , isminin geçtiği ülkelerde güven vardı . Luffynin dedesiydi , torpilli meyvesi yoktu kendi çalışarak canavarlaşmıştı.

Böyle bir karakteri neden Teach şoparının 3-5 adamına yem ettin .

Neden Koby için feda ettin bu adamı . Başka yolu yok muydu ?

Hadi gözden çıkarmak istedin serideki rolü bitti dedin neden daha zorlu bir savaş çizmedin . 3 bölümde adamı indirdiler . Üstelik karşı tarafta bir kayıp bile yok . Ağır hasar yok

Neyse …
Odenin bile yenilişi ve ölümü daha destansıydı :bilmem:

Adam garpi 2 bölüm de harcadı düşünsene korsan kral ile savaşıyorsun denizcilerin kahramanısin korsanlar seni görünce ödleri patlıyor denizciler görünce güvenleri artıyor vs vs böyle bir karakterin geçmişini göstermiyorsun bir savaşını göstermiyorsun geliyor 2 bölüm çizip adamı öldürtüyorsun şaka gibi valla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık