Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru için böyle bir şey demiyor. Bunu sadece Türkçe anime çevirmeni demiş yanlış çeviri ile. Sonra internete yayılmış. Zaten dünya forumlarında böyle bir iddia ne zaman görsem yazanı Türk çıkıyor. Yok yani.
Böyleleri yüzünden YouTube’da Shanks 3 amirali aynı anda alıyor. Ben Beckmann her amirali zorlanmadan alıyor ve Roo Kizaru’dan hızlı diyorlar. :(

Bu serinin zirvesi Wb ve Roger olarak gösterildi. Kaido'yu yaratık veya canlı olarak kabul edersek Wb, Kaido'dan sonra en güçlü oluyor ama Wb yaşarken de en güçlü adam olarak geçiyor. Demek ki bu iki ünvan Oda'nın da zirveyi belirttiği isimleri dikkate alırsak farklı. Zaten tüm yonkou seviyesi adamların(Sengoku, Shanks, Garp, Kaido) Wb hakkındaki düşünceleri de bu adamın zirve olduğu yönünde. Wb'nin nasıl işlendiği ve nasıl öldüğü de ortada.

Yanisi bocalayacak bir konu yok. Telaşa mahal yok. Wb>All gibi bir durum söz konusu. Şu an için gücü bilinmeyen Xebec, Ryuma, İmu, J. Boy gibi karakterler harici bu adamdan güçlüsü yok.

Nerede genç olsam Kizaru'yu alırım yazıyor? Ben göremedim. O kısmı gösterir misin?
Kizaru'nun kendisi "tek başına amiral durduruyorsun ve daha fazlasını mı istiyorsun?" demiş. Ben de o yüzden rey'in öyle bişey ima ettiğini düşündüm hep.

Gücü yeter yetmez bilemem. Ima ettiği öyleymiş gibi duruyor. Tabiki 10 dk'da dövüp luffy'lere gitmeyecek. En azından bi an üstün gelip kizaru'yu marco gibi uçursa o sırada gider luffy'leri de kurtarır. Garp da gitti kuzan'ı yere gömdükten sonra başka komutanlarla uğraştı.

Luffy'ler gelmese MF'de yapabilecekleri hiçbir şey yok. Topluca ölmeye gitmişler, boşuna öleceklerdi.
saçma, olay örgüsü zaten orada luffy'i ön plana çıkarıp dramatik ölüm ve ardından gelen luffy'nin önünün açılması, yoksa oradan Wb ve Ace sağlam çıksaydı Luffy'nin korsan krallığındaki yolu çok saçma olacaktı
ona rağmen Wb öldürmek için kaç handikap gerekti zar zor öldürüldü 3-5 tane komutan seviyesindeki adama karşı yere yıkılmadı. Ayakta öldü :cool:

saçma, olay örgüsü zaten orada luffy'i ön plana çıkarıp dramatik ölüm ve ardından gelen luffy'nin önünün açılması, yoksa oradan Wb ve Ace sağlam çıksaydı Luffy'nin korsan krallığındaki yolu çok saçma olacaktı
ona rağmen Wb öldürmek için kaç handikap gerekti zar zor öldürüldü 3-5 tane komutan seviyesindeki adama karşı yere yıkılmadı. Ayakta öldü :cool:
Wb'nin Ace'yi oradan sağlam çıkartacak gücü, ekibi yoktu. Kurgudan bağımsız iki tarafı da kıyaslarsan yardım gelmese başarı şanslarının olmadığını görürsün.

İşine gelince senaryo mu oldu.

Oda : Roger ve Garp denk
objektif tayfa : Garp kötü savaş geçirdi diye laf söylemeyin yaşlandı ve handikaplı savaştı. Bunlar birbirine eşit çizildi.

Oda : Dünyanın en güçlü adamı WB
objektif tayfa : Garp>WB

Garp’ın handikaplarının 100 katıyla savaştı WB o handikaplar yetmedi bir de üstüne kalbi tekledi. Seriyi objektif yorumlarmış gibi yorumlayıp Garp>WB demek aşırı komik zaten.(Eşit olmaları da komik)
roger mezarında ters dönmüştür ''benim dengim ne hale düştü'' :agla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık