Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088: Son Ders

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 110 58.2%
  • Orta

Kullanılan: 41 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 38 20.1%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp'ın bu hali yonkou gücünde değildi. Amiral civarı bir gücü vardı(bi' tık yukarıda gibi)
Kaç sefer Kuzan'a bebe muamelesi yaptı sayamazsın şu savaşta. Şu haliyle bile zayıf bir Garp yoktu, net olarak amiralden güçlüydü ancak adam bildiğin of panel güle güle bitirdi savaşı. Ortada ne bi savaş hırsı vardı ne de kendini kaptırıp kafa göz daldığı, sınırlarını zorladığı bir an. Ölmeye gelmiş bir adam gibiydi, ben bunun gerçek bir savaş olduğuna inanmıyorum.

Kaç sefer Kuzan'a bebe muamelesi yaptı sayamazsın şu savaşta. Şu haliyle bile zayıf bir Garp yoktu, net olarak amiralden güçlüydü ancak adam bildiğin of panel güle güle bitirdi savaşı. Ortada ne bi savaş hırsı vardı ne de kendini kaptırıp kafa göz daldığı, sınırlarını zorladığı bir an. Ölmeye gelmiş bir adam gibiydi, ben bunun gerçek bir savaş olduğuna inanmıyorum.
Kuzana bebe muamelesi yapmasının nedeni Kuzanin Garpa saldirmamak istemesi ve sürekli tereddüt etmesi. Yani aslinda savaşmayan kişi Kuzan burada. Garp kaç defa tereddüt etme diyor, bu bölümde Kuzan Garpa yarasını soruyor, Garp yumusaksin diyor, burda Garp sınırlarını zorlamadi ama Kuzan da rage mod açmadı şimdi, o yüzden Garp için amiralden güçlü demek doğru değil bence

Kuzana bebe muamelesi yapmasının nedeni Kuzanin Garpa saldirmamak istemesi ve sürekli tereddüt etmesi. Yani aslinda savaşmayan kişi Kuzan burada. Garp kaç defa tereddüt etme diyor, bu bölümde Kuzan Garpa yarasını soruyor, Garp yumusaksin diyor, burda Garp sınırlarını zorlamadi ama Kuzan da rage mod açmadı şimdi, o yüzden Garp için amiralden güçlü demek doğru değil bence
Öyle ama şu var, her iki tarafta hırstan yoksun, isteksiz savaşınca tek başına Kuzan ve diğer Karasakal korsanlarıyla savaşan Garp, güç konusunda bir amiralle kıyasladığımızda daha üstün olan taraf oluyor. En nihayetinde kaybeden Garp olsa da başa baş bir savaşta, Kuzan'a takılacağı izlenimi oluşmuyor.

Burda Garp %100'ünü vermedi belki ama tereddüt de etmedi. Hem %100'ünü vermeyen hem de tereddüt eden kişi Kuzan'dı. O yüzden belki Aramaki'den net olarak güçlü denilebilirdi fakat Kuzan için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Kuzan'ın üst segment bir amiral olduğu düşünülürse burada Garp Akainu dövüşü gibi uzun süreler dövüşür kondisyonu azalmazsa Kuzan'ı indirirdi. Yoksa Kuzan yenerdi.

O mu değil de seride Garp gibi yumruk atan yok. Seride gerçek manada unvanının hakkını veren bir uzva sahip. Yumruk garp, karabacak sanji, kızıl bacak zeff... Var mı başka?

Magellan dada olsa tek atardı hepsine xebec filan ne,ayrıca ne kadar ezik gösterilmişse de croco,enel vd gibi aşırı güçlü elemanlar da var tabi tabi aokiji olmasa, bazı karakterler kaido gibi aokiji dahil kabasakal da olsa gene fayda etmezdi adayı kökünden alıp uçurup yere fırlatırdı zaten kendisi ölmüyo tepenin de tepesinden intihar etse de.

Burda Garp %100'ünü vermedi belki ama tereddüt de etmedi. Hem %100'ünü vermeyen hem de tereddüt eden kişi Kuzan'dı. O yüzden belki Aramaki'den net olarak güçlü denilebilirdi fakat Kuzan için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Kuzan'ın üst segment bir amiral olduğu düşünülürse burada Garp Akainu dövüşü gibi uzun süreler dövüşür kondisyonu azalmazsa Kuzan'ı indirirdi. Yoksa Kuzan yenerdi.
Umalım da böyle bitmesin ya. Ulan öfke anı kadar shounen seride insanı gaza getiren bir şey yok ama koca seride neredeyse görmedik şunu. Ne zaman trajik bir şey olacaksa birileri yalvarıyor kurtulalım diye :D Yani umalım ki son savaşta öyle bir an olsun da Garp'ın her şeyini ortaya koyduğu bir sahne gerçekleşsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık