Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088: Son Ders

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 110 58.2%
  • Orta

Kullanılan: 41 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 38 20.1%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda karakterli bir mangaka gibi hakkını vererek çizse tayfa şu an en zevk vereceği dönemde. Gömemeyecekleri oluşum neredeyse yok. Hepsi belli bir seviyenin üstünde. Yonko tayfası vs Saturn + Kizaru içeren denizci filosunu adam akıllı çizmek demek okurların zevkten binbir köşe olması demek zaten. Tabi Oda'da o gt var mı desen yok derim.

Yaşlı Garp Big Mom’u teke tekte yener.
Big Mom’dan ne hız görebildik ne de Efektif ileri seviye kral haki kullanımını. Big Mom’un önde olduğu tek konu Sertlik ve Dayanıklılık. Zaten Garp Şuan ki hali ile derisini rahat geçer.

Aokiji>Yaşlı Garp>BM
Nereye yeniyor yahu, BM Page Onea temassız kral hakiyle vuruyor, Garpta daha kral haki var mı belli değil

BMnin anlık sıçrayıp Bagee vurduğu sahne var ki gayet o kütleye göre hızlı oldugunu gösteriyor.

Garpin ryo haki bildigi mechulken nasıl BMnin derisini geçiyor? Law bile uber hax yeteneğiyle anca kadının derisini geçiyor ona rağmen kadın kalkıp kendini iyilestiriyor.

Hasaralmazlik, BM

Dayanıklılık, BM

İyileşme, BM

Fiziksel güç BM, en kotu denkler, bebekken dev fırlatan, tek başına iki devin ortak atağını cikaran biri BM

H haki, BM - Garpda var mı belli değil

B haki, denkler

K haki ikisinde de ultra bir numara çizilmedi

Üstüne BMnin canlandırdığı ruhlar var

Üstüne BMde uyanış gostermedi

Garp hızıyla mi alıyor şimdi BMyi :)

E Odanın BMdeki ana modu, açlık krizi , rakibi yerde bırakıp gitme gibi saçmalıklar olsa bile BM, bunlar olmasa bankonun da bankosu BM, evi arabayı sat BMye bas o derece :)

BM’de bir kere Garp travması var. Garp zamanında nasıl koyduysa kadın hala Gaaaapu diye geziyor. :) BM Garp’ı görünce sakin kalamaz zaten o yüzden alır diyorum.
Kaido fbsinde Tanrı Vadisi olayından sonra BMde çizik yok, belli ki Garpla karşılaşmamış, karsilastiysa bile yara almamış bu kadın, kadın 68 yaşında Garp 78 yaşında, Garpi bilmesi çok normal, Garp travması olsa Çinjao dede gibi korsanliga kuserdi, aksine imparatorluk kurmuş kadın :)

SODA böyle tutarsızlıkları millet birbirini yesin de benim yaptığım saçmalıklar unutulsun aceleciliğim görmezden gelinsin diye yapıyor işte...

E. Oda düşüncesi:
Arı kovanından çok uzun bir zaman sonra: """ Kuzan, Garp'a der ki; " Garp Usta, ben Akainu'yu yendim. Ama sen gelip beni durdurdun. Benden Akainu'nun filo amirali olmasını istedin.Sırf benden istediğin görevleri yerine getirebilmek için. Şüphelendiğin bazı şeylerin gerçeğini araştırmamı istedin. Söz konusu seni öldürmek bile olsa o gerçeğin peşinden gitmemi istedin. Ama ben bunu asla yapamam......

Garp adada olanlardan dolayı gereksiz fazla gömülüyor. Şimdi sorsam o adaya girip ortalığı dağıtıp çıkabilecek on kişi sayın desem, listeyi ona tamamlamak için fantezisine karakter yazılır. Hatta ben banko yazılacak karakterleri yazayım, siz yorulmayın;

Roger
Beyazbıyık
Shanks
Kaidou
Koca Ana
Karasakal
Xebec

Bitti, bu kadar. Bunların harici Dragon, Mihawk gibi yetenekleri tam bilinmeyen, ama potansiyeli olduğu düşünülen karakterler olur.

Garp adada olanlardan dolayı gereksiz fazla gömülüyor. Şimdi sorsam o adaya girip ortalığı dağıtıp çıkabilecek on kişi sayın desem, listeyi ona tamamlamak için fantezisine karakter yazılır. Hatta ben banko yazılacak karakterleri yazayım, siz yorulmayın;

Roger
Beyazbıyık
Shanks
Kaidou
Koca Ana
Karasakal
Xebec

Bitti, bu kadar. Bunların harici Dragon, Mihawk gibi yetenekleri tam bilinmeyen, ama potansiyeli olduğu düşünülen karakterler olur.
Luffy yazmamışsın kınıyorum.

Roger
Beyazbıyık
Shanks
Kaidou
Koca Ana
Karasakal
Xebec

Ryuma, Prime Ray, Oden. Dragon ve Mihawk hala gizem diye onları es geçiyorum.

Roger
Beyazbıyık
Shanks
Kaidou
Koca Ana
Karasakal
Xebec

Güncelde o adadan hemen çıkacak kişi yok bence. Saatler günler sürer en iyisi için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık