Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088: Son Ders

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 110 58.2%
  • Orta

Kullanılan: 41 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 38 20.1%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimse farketmedi mi diye düşünmeden edemedim ? Bu koramiral Yamakaji'nin yanındaki surat kime ait acaba güçlü birine benziyor ?

Garp flashback'teki yaşlı adam ve bebek hikayesinde bile mesajını vermiş. Yaşlıların bir gözü topraktadır ama gençlerin potansiyeli sınırsızdır deyip kendini yaşlı olarak feda edip gençlerin önünü açmış.

Kuzan'ın da Garp'ın da çok ciddi olduğu söylenemez gibi duruyor. Garp için 2. raund olmazsa Shiryu tarafından hasar verilip Kuzan karşısında çok ciddi olmayan ama yine de kendisinden beklenen performansı sergileyemeyen biri olarak hatırlanacak.
Çok gereksiz bir feda ediş koskoca garp bir kişi indiremedi. Koskoca garp

Balon garp çıktı

Şu ana kadar gorduklerimize göre savaşıp da sırtı yere gelmeyen veya yerde yuvarlanmayan tek karakter Beyaz Sakaldir. Garp da yerlerde süründü ve öldüye yakın.

Dostum beni bilen bilir. 15-20 yıldır, Star TV'deki OP zamanından beri korsan & yonko fanıyım. Bu bölümle beraber Amiral > Yonko olduğunu kabullendim. Yıllarca yanılmışım. :ühü:
Amiraller teker teker Monkey D.Ailesini deliyor.

Akainu Luffy’i deldi.
Aokiji Garp’ı deldi.
Ryokugyu paşa da Dragon’u delecekti ama plot izin vermedi.

Garp ayağa kalkıp kuzana darbe vuruyor gidiyor pizaroyu durduruyor aradan 1 bölüm geçiyor garp yer de yatıyor saçmalığa bakar mısın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık