Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önce WB şimdi Garp.Oda'dan ''Efsane karakterler seriden nasıl çıkarılır'' vol 2 izliyoruz.
1.Adım:Efsane karakterimiz sevdiği kişiyi kurtarmak için bir adaya gelir.
2.Adım:Efsane karakterimiz amiralle dövüşüp yorulur.
3.Adım:Karasakal tayfası kalleşçe efsane karakterin işini bitirir.

Bu şekil bir son ben yakıştırmıyorum. Garp için Roger ile ölümüne dövüşen, Rocks korsanlarını dağıtan efsane kahraman diyorsun .
Adam geliyor eski çırağı ve çer-çöp dolu 3 kişiye yeniliyor .

Shanksı çiziyorsun , adam sadece uzaktan kral haki ile Amirali ortamdan ikiletiyor . Bigmom ile ölümüne dövüşen Kidi tek darbede yok ediyor.

Kim efsane bu durumda ? Shanksın bunları yapabildiği ortamda Garpın bu adayı ve içindekileri düm düz etmesi lazımdı .

Bu şekil bir son ben yakıştırmıyorum. Garp için Roger ile ölümüne dövüşen, Rocks korsanlarını dağıtan efsane kahraman diyorsun .
Adam geliyor eski çırağı ve çer-çöp dolu 3 kişiye yeniliyor .

Shanksı çiziyorsun , adam sadece uzaktan kral haki ile Amirali ortamdan ikiletiyor . Bigmom ile ölümüne dövüşen Kidi tek darbede yok ediyor.

Kim efsane bu durumda ? Shanksın bunları yapabildiği ortamda Garpın bu adayı ve içindekileri düm düz etmesi lazımdı .
Şimdi Akainu da Amiral Aokiji de Amiral çöp Greenbull da Amiral.

Şimdi Akainu da Amiral Aokiji de Amiral çöp Greenbull da Amiral.
Mesele aslında Garpın Aokijinin donunun rengini bilecek kadar iyi tanıması . Aokiji çok güçlü karakter ama Garpın elinde yoğrulmuş biri . Bu yüzden Garp karşısında bence bir anlam ifade etmemeli .
Borsalino olsa aynı şeyi diyemem mesela . Burada ilişki çok Farklı ve Garpın Kuzanı harcaması lazım benim gözümde.

Bakalım bu işin sonu nereye varacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık