Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amirallerin hepsinde kral haki vardır bence. Seri içi dengeler açısından da mantıklı olan bu. Yonkouların hepsinde, supernovaların birkaçında ve yc1'lerde kral haki olacak ama denizlerin asıl hakimi denizcilerde sadece 2 kişide kral haki olacak onlar da eski nesil. Bu size mantıklı geliyor mu? Hatta amiral adaylarında da vardır yüksek ihtimal.

Denizin hakimi olmaları dışında çıkabilir tabi.

Bu amiraller cidden piskopat.Akainu nun günlerce kapıştığı adam bu.Akainu dakikalar içinde wb ye iski kanalı birde kafasının yarısını aldı.Zannetmiyorum ikisininde tam güçte savaştığını.Sonuçta öğrenci-öğretmen veya baba-oğul gibi bir durum var ikisi arasında.

Shiryu eğer Garp'ın saldırısından sağlam çıkarsa ona da artı yazar sonuçta Kaido'da g4 Luffy'i tek saldırıda tekliyordu. Savunması sağlam demektir. Bir de dövüşe fiilen destekte bulunmaya devam ederse zaten Shiryu'nunda özel bir sağkol olduğunu söyleyebiliriz.

Ben Shiryuu'yu en güçlü sağkol görüyordum. Burada tek yerse Zoro ile rakip olamaz. Büyük ihtimalle biraz geriye çekilip zamanı gelince yine sinsi bir hamle yapar. Ancak böyle etkili olur. Yoksa Garp'ın karşısında duramaz açıkça. :)
Bir zahmet duramasınlar Garp'ın karşısında. :D

Shiryu'dan benim beklentim yoktu, Zoro ile dövüşecekse de Zoro bunun görünmezliğini çözdükten sonra tekleyecek büyük ihtimal. Mihawk'ı hile hurdayla yendiye getirtmesin yeterli, fazla anlam yüklemeye gerek yok bu tinerciye.

Shiryu eğer Garp'ın saldırısından sağlam çıkarsa ona da artı yazar sonuçta Kaido'da g4 Luffy'i tek saldırıda tekliyordu. Savunması sağlam demektir. Bir de dövüşe fiilen destekte bulunmaya devam ederse zaten Shiryu'nunda özel bir sağkol olduğunu söyleyebiliriz.
Muhtemelen savaşın sonuna kadar yerden kalkmaz. Son dakika yine bir hainlik peşine düşer anca o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık