Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp gerçeğini kabul etmek gerekir.

Garp amiral gücünde biri . Fazlası değil . Yani daha üst lig olan Roger , Whitebeard , Kaido , Shanks ligine çıkamamış güç olarak .

Güçlü bir karakter ama dediğim gibi zirve sınıfına girememiş .

Bu konuda yanıldık , Garp Rogerin Smokerıdır benzetmesi yapanlar kısmen haklı çıktı.

Yaşlı olup olmamasına takılmıyorum , E.odayı hepimiz biliyoruz. Şu an burada Roger olsa adayı düm düz etmişti . Garp için aynısını yapmak istememiş .
Sen çok farazi konuştun hacı. Pişman olacan gibi geliyor.:D

Bu şimşeklerin aynısıyla Garp'ta kral haki var bilgisi dünya çapında kabul gördü. Aynısını şimdi Kuzan gösterdi. Ama o kadar hater içerik üretici var ki bu sahneye kral haki demezler şimdi Amiral var diye. Benim çok bilgim yok bu konuda ama Garp'ta var deyip Kuzan'da yok demek komik olur. Tutarlı olmak lazım.

Bu şimşeklerin aynısıyla Garp'ta kral haki var bilgisi dünya çapında kabul gördü. Aynısını şimdi Kuzan gösterdi. Ama o kadar hater içerik üretici var ki bu sahneye kral haki demezler şimdi Amiral var diye. Benim çok bilgim yok bu konuda ama Garp'ta var deyip Kuzan'da yok demek komik olur. Tutarlı olmak lazım.
Amirallee Yonko seviyesi çıktı işte. Amiraller için eskiden meyveleri çok güçlü hakileri Yoniou gibi değil denirdi.

Kuzan ise ne meyve ne haki kullanmadan idman yapıyormuş Garp ile.

Daha ne olacaktı?

Son spo ve resimlerle cevabı almış olman lazım Seşo :) Kaido reize 1000 değil 10000000000000 + yazar bu bölüm. Bir kılıca güçten düşmüş ağarmış kıl, Kaido orda olsa korsan adasını fethederdi. :)

Şahsen ben Garp'da kral haki yok dedim ve açıklamasını da yaptım, Galaksi Yumruğu saldırısından sonra hakiden bayılan 1 tane çöp bile yok, belli ki gelişmiş B Haki kullanıyor Garp, haliyle Kuzan'da da yok yani, siyah yıldırım H Haki demek değil, bir Shanks'a Kaido'ya bak bir bunlara :)

Şahsen ben Garp'da kral haki yok dedim ve açıklamasını da yaptım, Galaksi Yumruğu saldırısından sonra hakiden bayılan 1 tane çöp bile yok, belli ki gelişmiş B Haki kullanıyor Garp, haliyle Kuzan'da da yok yani, siyah yıldırım H Haki demek değil, bir Shanks'a Kaido'ya bak bir bunlara :)
Ben var yok demiyorum. Wiki var derse var diye algı yaparım. Artık anlamıyorum haki türlerini. :)

Garp'ın ödülünü bir tık yanlış yorumlamış olabilirsiniz. Bence çok büyük bir sorun yok. Şöyle;
Dünya Hükumeti, birine ödül verirken mevcut gücüne, mevkisine vs. göre vermeye başlıyor ve sürekli güncelliyor. En son, kişi zirve gücüne geldiğinde ödülü duruyor. Çünkü daha fazla güçlenmiyor ya da tehdidi artmıyor, ödülü de artırmaya gerek kalmıyor. Burada iki kritik nokta var:
1-Dünya hükumeti, kişiye en güçlü halindeyken ödül veriyor.
2-Kişi güçten düşse de, hükumet ödülü düşürmüyor.
Mesela, Rayleigh'in şu anda kafasında bulunan ödül, zirve gücüne verilen ödül. Rayleigh'in güçten düştüğü bariz ama ödülünün düşürüldüğünü sanmıyorum.

Çapraz Birlik ise, Garp'ın zirve gücüne göre değil, şu anki gücüne göre ödül vermiştir muhtemelen. Yani, Garp'ın güçten düşmüş hali, aşağı yukarı amiral gücünde diyebiliriz.
Bir de, Garp'ın amiral değil, koramiral olma durumu var ama onu da "Kahraman" sıfatıyla dengeliyor olabilir.

Bence asıl sorun, zirvesindeki "Yumruk" Garp'ın attığı yumrukların, ağzı süt kokan Kuzan'ın yumruklarıyla aynı sesi çıkarması. Jfjfjjf

Kuzan'a ve amirallere + yazar ama Garp fanı olsam şu kısımda okkalı bir söverdim Oda'ya.

Garp gidici ama şovu henüz bitmemiştir.

Spoiler deki tehlikeyi hisseden var mı?

@RedTeroR @Montana

Haki kullanmak yok..........

Spoilerdan Garp'ın baya sağlam savaştığı anlaşılıyor. Hatta Aokiji sanki daha yeni ayılmış gelmis gibi ama görmek lazım. Adam tek başına ada ile savaşmış. Bak tek başına ada ile savaşmak böyle olur. Çünkü adada 3 kişiler. Diğer ikisi de yoluna çıkıyor.
Tek başına ada ne ya ? İki üç tane çer çöp var zaten adada.

Alpamış elin vicdanındayken şu performanstan memnunum diyorsan, Roger ve WB dengidir, hatta WB üstüdür diyorsan sen bilirin ama bu konu benim için açılmamak üzere kapanmıştır :ehe:

Not: Marineford'da WB'yi çıkar Garp'ı koy platformdan aşağı atlarken ölürdü :hhh:

Sen çok farazi konuştun hacı. Pişman olacan gibi geliyor.:D
Garp saf fiziki güç ve haki ile dövüşüyor . Kuzan ise buz meyvesi ve haki ile . Sonunda Kuzan yumruğuna haki yüklüyor Garpta aynı şekilde ve bir birlerine vuruyor . Burada Garpın Kuzanın kafasını yerinden çıkarması lazım o yumrukla tam alt çenesine geçirmiş .

Eğer bu halde bile Kuzan Garpa eşit güçte bir yumruk atıyorsa Kuzan bariz şekilde Garptan güçlüdür , çünkü adamın ekstradan meyvesi var logia.

Garp konusunda tam bir hayal kırıklığı benim için. Çok içerledim bu duruma …

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık