Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp saf fiziki güç ve haki ile dövüşüyor . Kuzan ise buz meyvesi ve haki ile . Sonunda Kuzan yumruğuna haki yüklüyor Garpta aynı şekilde ve bir birlerine vuruyor . Burada Garpın Kuzanın kafasını yerinden çıkarması lazım o yumrukla tam alt çenesine geçirmiş .

Eğer bu halde bile Kuzan Garpa eşit güçte bir yumruk atıyorsa Kuzan bariz şekilde Garptan güçlüdür , çünkü adamın ekstradan meyvesi var logia.

Garp konusunda tam bir hayal kırıklığı benim için. Çok içerledim bu duruma …
Kuzan Garp ada ile savaşırken daha yeni ayılıp gelmiş gibi duruyor. O sıra Garp savaşmaya devam ediyor.

• Like
Tepkiler: Tyr
Tek başına ada ne ya ? İki üç tane çer çöp var zaten adada.

Alpamış elin vicdanındayken şu performanstan memnunum diyorsan, Roger ve WB dengidir, hatta WB üstüdür diyorsan sen bilirin ama bu konu benim için açılmamak üzere kapanmıştır :ehe:

Not: Marineford'da WB'yi çıkar Garp'ı koy platformdan aşağı atlarken ölürdü :hhh:
Memnunum demiyorum ama senin algı lastiğin gibi de değil. WB ye daha güzel performansi var demeye getiriyon. Ama doğrudan da söyleyemiyon. Çünkü diyemiyon yani.:D

He me ben bilmem olan bu.

WB şu kılıç hasarını savaşa girmeden yemişti zaten buna rağmen bir de üzerine kriz geçirene kadar kimse dokunamadı, tüm bu sırada da Ace tutsak olduğu için doğru düzgün dövüşemiyordu bile.

Şu Garp'ı deviren hasarları ve karakterleri sabah atıştırması olarak yer adam.

Artık şu ilişkiyi bırakın WB'ye Garp yaşarken Kaido yaşarken neden en güçlü dendiği belli çünkü herif gerçekten en güçlüymüş :alkis:

He me ben bilmem olan bu.

WB şu kılıç hasarını savaşa girmeden yemişti zaten buna rağmen bir de üzerine kriz geçirene kadar kimse dokunamadı, tüm bu sırada da Ace tutsak olduğu için doğru düzgün dövüşemiyordu bile.

Şu Garp'ı deviren hasarları ve karakterleri sabah atıştırması olarak yer adam.

Artık şu ilişkiyi bırakın WB'ye Garp yaşarken Kaido yaşarken neden en güçlü dendiği belli çünkü herif gerçekten en güçlüymüş :alkis:
WB her ohü dediginde imdadına biri yetişiyordu. Garp o kılıcı yedikten sonra düşmüyor. Aokiji'nin atağından sonra düşüyor. Ondan sonra kalkıp kalmayacağı da belli değil ki Aokiji'yi bir kere bayıltıp yerin dibine göndermiş gibi de duruyor. Tabi manga'da daha net göreceğiz.

WB Ace ölene kadar bir Amiral'e adam akıllı zarar verememişti.

Yalnız Garpın son sahnede yüz ifadesi daha çok hayal kırıklığı ifadesi . Kuzan konusunda yanılmışım îmâsı var gibi . Ya da Kuzanın içinde bulunduğu duruma üzülmüş .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık